ג'ינג'י (2015)

Jinji

ישראל  ·  הרפתקאות, משפחה  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.5
54 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(עונה 2) בעונה השניה, איזבלה, שעכשיו גרה עם מקס ומתייחסת אליו כאבא לכל דבר, מכירה בחור ואף מתאהבת בו. זהו סיפור אהבה מרגש עם מכשול גדול - היא רובוט, הוא אדם. האם האהבה תנצח בסוף? דמות מסתורית המושכת בחוטים מנסה להשתלט על עולמו של...
(עונה 1) ג'ינג'י, ילד בן 10 המתגורר בירושלים יחד הוריו ואחיו הגדול והמעצבן, הוא מנהיג חבורת ילדים שכוללת את שגית ומושיק. שלושתם גרים באותו בניין ולומדים באותה כיתה. זאת לא סתם חבורה- זאת חבורה שמחפשת תעלומות ופותרת אותן.
ג'ינג'י ...
(עונה 2) בעונה השניה, איזבלה, שעכשיו גרה עם מקס ומתייחסת אליו כאבא לכל דבר, מכירה בחור ואף מתאהבת בו. זהו סיפור אהבה מרגש עם מכשול גדול - היא רובוט, הוא אדם. האם האהבה תנצח בסוף? דמות מסתורית המושכת בחוטים מנסה להשתלט על עולמו של ג'ינג'י. רק ג'ינג'י חושד שמשהו אינו כשורה ועליו לשכנע את חבריו שמזימה זדונית וסודית נרקמת סביבם.

(עונה 1) ג'ינג'י, ילד בן 10 המתגורר בירושלים יחד הוריו ואחיו הגדול והמעצבן, הוא מנהיג חבורת ילדים שכוללת את שגית ומושיק. שלושתם גרים באותו בניין ולומדים באותה כיתה. זאת לא סתם חבורה- זאת חבורה שמחפשת תעלומות ופותרת אותן.
ג'ינג'י הוא ילד בעל דמיון פורה, אבל גם בעל חושים מחודדים ורגישות רבה. עד עכשיו התעלומות לא היו מאוד מסובכות, והאויבת העיקרית של החבורה היא דניאלה השכנה, שעושה הכל כדי להתנכל לילדים שהפכו את מקלט הבית למפקדה. אבל...
הכל משתנה יום אחד כשאל החבורה מצטרפת איזבלה. היא אומרת שהיא נסיכה, בתו של מלך קלבסה, ממלכה קטנה בדרום אמריקה, אבל משום מה היא מתעקשת להתחבר כל לילה עם כבל לחשמל... כן, איזבלה היא רובוט רב עוצמה ועתיר כישורים שנוצר על ידי מקס, גאון בבינה מלאכותית ובעל כוונות זדוניות.
העובדה שאיזבלה נטשה את יוצרה ומבקשת לעצמה חיים עצמאיים, לא נותנת למקס מנוח. הוא מנסה בכל דרך להחזיר אליו את הרובוט המרדן, "ילדתי", כמו שהוא קורא לה. אבל איזבלה כבר הופכת לחלק ממשפחתו של ג'ינג'י ששומרת עליה. מעכשיו , מקס חייב לגבור על ג'ינג'י וחבורתו כדי להגיע לאיזבלה, בתו האהובה.

נושאים:
העבירו את העכבר מעל כיתוב זה כדי להציג נושאים קשורים (אזהרה: עשוי להכיל ספויילרים)
מבוסס על ספר | הכל »

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 25.10.2015
צבע:
צבע

משחק
... ג'ינג'י


... הנסיכה איזבלה

... רני, החבר של איזבלה (בשנים 2017-?)

... זושה הרשעית (בשנים 2017-?)

... זוהר (בשנים 2017-?)


כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.