ישראל  ·  תעודה  ·  סדרת טלויזיה
5.6
מדד המבקרים

הביקורות ממוצעות או מעורבות

צוטטו 3 ביקורות

5.1
95 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
כל הביקורות » דבר המבקרים:
"הסדרה קורסת לתוך עצמה בסיומה, אכולת סתירת פנימיות שהיא לא מודעת להן. " מאת רוגל אלפר (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"צברי, שביים את הסדרה, עם אצבע רגישה על הדופק הקולנועי, מצליח לשלב עדכנות סגנונית עם מסר חד וחריף." (עונה 1) מאת שני ליטמן (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר: הסדרה מתריעה מפני חורבן כלכלי וחברתי מתקרב. בשלושת חלקיה צוללת הסדרה אל מעמקי הכלכלה והחברה בישראל, מציפה את הבעיות המהותיות בה ומציעה פתרונות מהפכניים אך יישומיים שעל הציבור בישראל לשאוף אליהם. הסדרה עוסקת בפגמים ובתחלו... תקציר מורחב »
אין תמונה
דורון צברי (יצירה)
אין תמונה
עונה 1 פרק 3

28.10.15 דני גוטווין ושודדי מדינת הרווחה

למה ישראל מידרדרת כבר שנים במדדי אי השוויון והעוני? ההיסטוריון פרופ' דני גוטווין, מציע גרסה אלטרנטיבית, מפתיעה ומאתגרת להיסטוריה הכלכלית של ישראל. איך אימצו הימין והשמאל את השקפת העולם הניאו ליברלית ויצאו יחד לפרק את מדינת הרווחה הישראלית.

עונה 1 פרק 2

27.10.15 ירון זליכה שומר הקופה

פרופ' ירון זליכה עזב את משרד האוצר כשהוא מצולק ממאבקים בשחיתות בצמרת המדינה. הוא הפך לאחד המבקרים החריפים של המדיניות הכלכלית בישראל – שמעשירה את בעלי ההון על חשבון העובדים, במשק שאין בו תחרות, שאוצרות הטבע שלו הופקרו בידיים פרטיות ושגדל בו דור אבוד של יש

עוד פרקים »

ביקורות מבקרים
רוגל אלפר
"הסדרה קורסת לתוך עצמה בסיומה, אכולת סתירת פנימיות שהיא לא מודעת להן.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
שני ליטמן
שני ליטמן (עונה 1)
"צברי, שביים את הסדרה, עם אצבע רגישה על הדופק הקולנועי, מצליח לשלב עדכנות סגנונית עם מסר חד וחריף.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
אילן קפרוב
אילן קפרוב (עונה 1)
"מעבר לנתונים ולסיפורים המצמררים שמתוארים בבהירות לאורך שלושת פרקי הסדרה, "מגש הכסף" מוכיחה כמה יעיל היה תהליך הפירוק לגורמים של החברה הישראלית.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות

סקירה

עלילה

הסדרה מתריעה מפני חורבן כלכלי וחברתי מתקרב. בשלושת חלקיה צוללת הסדרה אל מעמקי הכלכלה והחברה בישראל, מציפה את הבעיות המהותיות בה ומציעה פתרונות מהפכניים אך יישומיים שעל הציבור בישראל לשאוף אליהם.
הסדרה עוסקת בפגמים ובתחלואים של הכלכלה והחברה בישראל ומציעה תרופות ופתרונות מפתיעים ומהפכניים. גיבורי הסדרה - גיא רולניק, פרופ' ירון זליכה ופרופ' דני גוטווין – מובילים אותנו למסע אל תוך המשק הישראלי: אל הפוליטיקה של הכסף; אל בורות השומן הסמויים מהעין; אל הפינות האפלות שבעלי העניין מנסים להסתיר; אל השקרים והמניפולציות בתקשורת; אל המקומות שאפשר וחייבים לתקן. | עוד תקצירי עלילה »

ז'אנר:

פרקים:
עונה אחת

ארץ מקור:
שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 26.10.2015

היבטים טכנים
צבע:
צבע

חברות מעורבות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: תעודה  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.