סוסי פרא - כרזה

סוסי פרא (2016)

Suse Pere

ישראל  ·  משפחה, פנטסיה  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.2
103 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(עונה 1)
" ברגע הזה בדיוק, כשאנכרוניזם טלוויזיוני פוגש חוסר אוריינטציה מוחלט עם קהל היעד - אז נולדה "סוסי פרא". קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
בחוות סוסים קסומה, שם חבורת ילדי שמנת מבית טוב וחבורת ילדים בסיכון שמקבלים הזדמנות אחרונה לשיקום, נפגשות בעל כורחן לקיץ בלתי נשכח שהולך לשנות את חייהם.
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
בראש "חבורת החווה" עומד ליבי (יון תומרקין) המבלה במקום מאז ילדותו כרוכב מקצועי. בראש "חבורת הפיילוט" עומד נתי (דניאל גד), סוס פרא צעיר, שמאז ילדותו רוכב בשכונה על סוסים ללא אוכף וקסדה ומתקשר איתם בדרך מיוחדת. בין שני המנהיגים תעמוד עלמה (ניב סולטן), חברתו של ליבי שנקשרת לנתי - היחיד המבין לליבה בעת שהיא מנסה לשרוד מצב כלכלי קשה עליו היא שומרת בסוד מפני חבריה העשירים.
נערי חבורת החווה מרגישים מאוימים מהעבריינים הצעירים שהגיעו לחלקת האלוהים שלהם, ומנסים לעשות הכל כדי להעיף אותם מהחווה. מנגד, נערי חבורת הפיילוט לא נשארים חייבים ומנסים לעשות הכל כדי לשמור על כבודם ולהחזיר מלחמה. העויינות גדלה ברגע שהחבורות מגלות שבסוף הקיץ תערך תחרות הרכיבה הארצית והיוקרתית, אליה יוכלו להגיש את מועמדותם גם נערי חבורת הפיילוט. הבעיה - מכל הרוכבים בחווה יבחרו רק שני נציגים לתחרות.
בנוסף, מעל הכל מרחפת סכנה להמשך קיומה של החווה. איש מסתורי רוצה להביא לסגירת החווה עד סוף החופש הגדול מסיבות שאינן ידועות.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 01.02.2016
צבע:
צבע

חברות מעורבות

הפקה
מפיק/ה ראשי/ת
מפיק/ה ראשי/ת

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.