צפוף - כרזה

צפוף (2017)

Tzafuf

ישראל  ·  קומדיה  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.7
15 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(עונה 2)
" משחק מלא חן של כל המעורבים, מגדול עד קטן, הסיטואציות והטקסטים נראים טבעיים מאוד. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 4) בעונה 4 נתכונן ללידת האחות החדשה, נסתגר עם המשפחה בבית בתקופת הקורונה, נלמד לבגרויות בטיק-טוק, נגלה מה קורה כשכל הבית הופך למחזמר ונבין איך דניאל הבת הפכה לנירית (ולהיפך).
(עונה 1) שני הורים גרושים מתאהבים זה בזו ועוברים לגור יחד עם ילדיהם מהנישואים הראשונים. כך, תתמקד הסדרה בניסיונות ההסתגלות של המשפחה המורחבת למצב החדש.
(עונה 4, פרק 4)
"נפרדנו כך"
ע04פ04
דניאל נפרדת מרוי בדיוק כשדניאל הבן מתחבר אליו והוא מוכן לעשות הכל כדי להחזיר אותם אחד אל השנייה. תמר עושה פירסינג ומיקי ממש ממש לא אוהב את זה.
(עונה 4, פרק 3)
"הקורונה מגיעה"
ע04פ03
הקורונה הגיעה גם למשפחת חי-בר ובני הבית מנסים לשרוד את הסגר יחד בלי התמוטטות עצבים.
(עונה 4) בעונה 4 נתכונן ללידת האחות החדשה, נסתגר עם המשפחה בבית בתקופת הקורונה, נלמד לבגרויות בטיק-טוק, נגלה מה קורה כשכל הבית הופך למחזמר ונבין איך דניאל הבת הפכה לנירית (ולהיפך).

(עונה 1) מיקי (אלי פיניש) ונירית (יעל שרוני) הם זוג מאושר. הוא אוהב אותה והיא אוהבת אותו. עד כאן הכל טוב ופשוט. הבעיה היא שבשביל שהקשר ביניהם יעבוד, גם דניאל הבת (שירה נאור) ותמר (בר מיניאלי), הבנות של מיקי, צריכות לאהוב את נירית, וגם נועם, אורי ודניאל הבן (דניאל ליטמן) הבנים של נירית, צריכים לאהוב את מיקי. ויותר מסובך מזה – הם צריכים ללמוד לחיות אחד עם השני.
בהתחלה זה מוזר לכולם – בכל זאת, לא מספיק לפתוח קבוצת וואטסאפ משותפת כדי להפוך למשפחה, במיוחד שלכל משפחה עדיין יש קבוצת וואטסאפ משלה שהיא מסתירה מהמשפחה השנייה. לוקח זמן להתרגל לאחים חדשים, להורים חדשים ולחיים בבית חדש, וגם כשמתרגלים, כששבעה אנשים גרים ביחד בבית אחד, תמיד יש מי שיריב עם מי, מי שיגנוב למי בגדים, מי שירביץ למי, מי שירביץ למי בחזרה, מי שיחטט למי בטלפון, מי שיכעס על מי ומי שיסלח למי. וכשמדובר בשתי משפחות – הבלגן כפול.
תוסיפו לבלגן גם את אבישי (אורי גוטליב), הגרוש של נירית והאבא של דניאל הבן, אורי ונועם - טיפוס נוירוטי ובטלן שגר באותו הבניין ומתחבר למיקי, ואת הדודה רונה (גאיה כץ שליטא), האחות המעצבנת והתלותית של מיקי שחזרה מהודו ומחפשת את עצמה (בעיקר במקרר של מיקי ונירית).

נושאים:
העבירו את העכבר מעל כיתוב זה כדי להציג נושאים קשורים (אזהרה: עשוי להכיל ספויילרים)
גירושין | הכל »

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
שמות נוספים:
קשורים (שם מוקדם)
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 25.04.2017
בכורה ב-וי.או.די: 20.04.2017
צבע:
צבע

חברות מעורבות


הפקה
(בשנים 2017-?)
משחק
... מיקי (בשנים 2017-?)
... נירית (בשנים 2017-?)
... אבישי (בשנים 2017-?)
... דניאל הבן (בשנים 2017-?)
... דניאל הבת (בשנים 2017-?)
... תמר (בשנים 2017-?)
... רונה (בשנים 2017-?)
(בשנים 2017-?)
(בשנים 2017-?)

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.