האוצר שלנו (2018) תקצירי פרקים

תקצירי הפרקים של האוצר שלנו
(עונה 1, פרק 1)
"תעלומת החץ הנעלם"
ע01פ01
לפעמים כשיש לך אבא חופר את מוצאת את עצמך בסכנה גדולה... מה הקשר בין חץ צלבני ללב של תמר, ולמה מתן חייב למצוא וויי פיי בשטח? הצוות המובחר יוצא להלחם בשודדי האוצר. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 2)
"הפסל מן הים"
ע01פ02
דרישת שלום ממעמקי הים שהסתבכה בתוך רשת דייגים מובילה למבצע בילוש מבריק. הצוות המובחר יוצא להילחם בשודדי אוצרות, ולפענח את הקשר בין הרחפן של מתן, קלשון ים וצ'יפס. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 6)
"השומר, המנורה ועיר המתים"
ע01פ06
ויקי פוגש מכרה ותיקה שלוטשת עיניים על אוצר עתיק. מי יגיע ראשון למטבעות הנכספים? הצוות יוצא לבדוק מה מסתתר בין ארונות הקבורה העתיקים ומה הקשר לצבע הוורוד. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 7)
"אוצר קיסריה"
ע01פ07
הצוות יוצא לאימון צלילה בנמל קיסריה. במהלך המשימה הסודית שמצפה להם בנמל הם יוצאים לעצור שודדי מטבעות. האם שודדי המטבעות הללו אכן קיימים? (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 8)
"סבא חיים"
ע01פ08
הצוות יוצא בעקבות תעלומה בת עשרים שנה, ומוצא שלפעמים ערכים ואהבה גדולים ממרדפים ומעצרים. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 9)
"המסכות המכושפות"
ע01פ09
חן חולמת שרוחות רפאים רודפות אחריה. סערה פתאומית הופכת את אתר החפירות למקום מסוכן, ומסיכות מסתוריות נגלות לעין. הצוות המובחר יוצא להלחם בשודדי האוצרות. (התקציר באדיבות: HOT)
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.