דער: נסתר - כרזה

דער: נסתר (2018)

The Hidden

ישראל  ·  תעודה  ·  שעה ו-25 דקות  ·  סרט תעודה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.8
13 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
ציטוטי מבקרים מקצועיים בולטים
כל הביקורות »
"הדמויות הראשיות מעוררות אמפתיה, אבל אין בסופו של דבר ביחסים ביניהם פתח לתובנה משמעותית רחבה יותר, שחורגת מהמקרה הספציפי מאוד שבו מדובר. " מאת שני ליטמן (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר עלילה
דֶער-נִסְתֶּר, כך קראה קולין שבתאי לבית בו חלמה להקים משפחה מאושרת. עם המשורר אהרֹן שבתאי ילדה שישה ילדים, יחד גידלו אותם בבית ירושלמי מוקף ברושים, וכל זה נהרס בגירושין. בהיותו נער התחיל בנם, נהר שבתאי, לתעד את משפחתו. ה... תקציר מורחב »
צוות ומשתתפים
אין תמונה
נהר שבתאי (בימוי)
מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
"דֶער-נִסְתֶּר", כך קראה קולין שבתאי לבית בו חלמה להקים משפחה מאושרת. עם המשורר אהרֹן שבתאי ילדה שישה ילדים, יחד גידלו אותם בבית ירושלמי מוקף ברושים, וכל זה נהרס בגירושין.
בהיותו נער התחיל בנם, נהר שבתאי, לתעד את משפחתו. הוא צילם עשרים שנה של מסע פרידה מאותו חלום, בית מלא ילדים שהפך ריק וזקן. רק אמו ואחיו למואל נותרו בו: הוא לא מצליח לבסס עצמאות, היא לא מצליחה להיפרד מתפקידה האימהי. הירושה שהותיר הסב אוזלת ומאלצת אותם לעזוב את הבית. הפרידה מביאה את האם לחשבון נפש, את האח למשבר ואת היוצר להתעמקות בנקודת השבר - עזיבת האב את הבית בהיותו ילד קטן. | עוד תקצירי עלילה »

מידע לחוקרים ולמקצוענים
שמות נוספים:
Der-Nister (שם פונטי)
דֶער-נִסְתֶּר (כתיב מנוקד)
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 23.12.2018
זמן ריצה:
85 דקות (שעה ו-25 דקות)
צבע:
צבע

חברות מעורבות

בימוי
מוסיקה מקורית
עריכה
צילום
תסריט

כל צוות ההפקה »

ביקורות מבקרים
שני ליטמן
"הדמויות הראשיות מעוררות אמפתיה, אבל אין בסופו של דבר ביחסים ביניהם פתח לתובנה משמעותית רחבה יותר, שחורגת מהמקרה הספציפי מאוד שבו מדובר.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.