הסירו דאגה מלבכם - כרזה

הסירו דאגה מלבכם (2021)

Shake Your Cares Away

ישראל, צרפת, גרמניה  ·  דרמה  ·  שעה ו-38 דקות
5.4
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

הביקורות ממוצעות או מעורבות

צוטטו 4 ביקורות

0.0
79 מצביעים
גולשי IMDb
6.1
14 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
* * * * *
" מלאכה קולנועית מבריקה. מעטרים אותו עבודה אמנותית יצירתית ותצוגות משחק מהרמה הגבוהה ביותר. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
* * * * *
" יש פער לא קטן בין הרעיון החשוב ובין מימושו. הסרט לא כל כך זורם, סובל מחוסר אחידות ויש בו לא מעט סצנות תמוהות, אפילו אניגמטיות, ונושא הסרט בעל המשמעות קצת הולך לאיבוד. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
אחרי מותו המפתיע של טייקון ישראלי, אלמנתו יורשת המיליונים חשה בצורך בלתי נשלט לפזר את הונה לאנשים במצוקה. שיטות הפילנתרופיה הלא קונבנציונליות שלה מובילות אותה למסע פרוע ופוקח עיניים של גילוי עצמי.
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
אלמה היא אשתו הטרייה של הטייקון הישראלי, נח ארבל. מותו המפתיע הופך אותה לאחת הנשים העשירות בישראל, כשהיא יורשת חלק גדול מרכושו ואת הווילה המונומנטלית שלו בקיסריה. מפגש עם חסרת בית ובתה, מעורר באלמה יצר שהיה חבוי בתוכה והיא מזמינה אותן לגור בוילה ודואגת לכל צרכיהן. השמועה מתפשטת וחסרי בית מכל הארץ עולים לרגל אל הווילה בקיסריה בחיפוש אחר מזור לכאבם. אלמה מתמסרת בכל מאודה, מטפלת בכל צרכיהם, מספקת להם אוכל, ביגוד וטיפול רפואי על חשבונה. אקט הנתינה הטוטאלי מטעין את אלמה באנרגיות חדשות, נותן לה עוגן חדש של משמעות אך גם חושף אותה למערכת של כוחות, אינטרסים וניצול, שמאיימים על האוטופיה הפראית שיצרה.

ז'אנר:
מידע לצופים
הגבלות גיל:
ישראל: הותר לבני 12 ומעלה (נימוק: אלימות)

מידע לחוקרים ולמקצוענים
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.