מורובוט (2019) תקצירי פרקים

תקצירי הפרקים של מורובוט
(עונה 1, פרק 3)
"בעיית תיוג"
ע01פ03
אבא של אושר בא לביקור מפתיע בבית הספר ועומד לגלות את האמת על אושר התלמיד הבינוני... למזלו של אושר הוא מצא תקלה מיוחדת של מורובוט שתציל אותו. או שלא... (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 5)
"כשלונות צעירים"
ע01פ05
תחרות הכשרונות של בית ספר עתידים מגיעה ושוב מיכל מתביישת להופיע. למזלה (או שלא) השנה יש לה את מורובוט שהולכת לשנות את חייה. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 6)
"שורשים"
ע01פ06
6. במהלך עבודת שורשים שנתנה לכיתה מורובוט תוהה על שורשיה מה שמוביל את פדרו ואושר לעשות מעשה קיצוני. במקביל מיכל ויהיר מגלים אמת מפחידה. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 7)
"הפרעות קשב"
ע01פ07
המבחן הראשון של שני מגיע והיא נרגשת בטירוף לקראתו, אושר מנסה לנצל את המורה החדשה אבל לא מבין לאיזה צרות הוא נכנס (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 8)
"תפסה ראש"
ע01פ08
הפחד הגדול מכולם קרה. שני החלידה לגמרי ורק הראש שלה נשאר יבש! בזמן שפדרו מנסה לתקן את הנזק עם חבר ותיק, אושר צריך לשרוד יום עם מורה בלי גוף... (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 9)
"דמוקרטיה"
ע01פ09
יזהר עוזב את בית הספר ומשאיר את המקום לניהולה של שני. אם מורה רובוט זה טירוף, תחשבו מה קורה כשהמנהלת רובוטית... (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 10)
"לייק"
ע01פ10
שני נחשפת לראשונה לאינסטגרם והופכת לרובוט הראשון בהיסטוריה שמתמכר לרשתות חברתיות... במקביל יזהר מנסה להיכנס ללא הצלחה לדפי ההיסטוריה (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 11)
"יום הולדת לאושר"
ע01פ11
מיכל מנסה להפתיע את אושר לכבוד יום הולדתו. הכול הולך בדיו לפי התכנון, עד שמורובוט נכנסת לתמונה... (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 12)
"שליחות קטלנית"
ע01פ12
מידע סודי שפדרו קיבל מאשש לו פחד גדול. מישהו הולך לקחת את שני! פרק סיום עונה מטורף במיוחד של הסדרה הכי מטורפת ומצחיקה בטלוויזיה. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרקים 2-?)
(עונה 1, פרקים 1-?)
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.