מלחמה בלי שם - כרזה

מלחמה בלי שם (2020)

Milchama Bli Shem

ישראל  ·  מלחמה, תעודה  ·  מיני סדרה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

?
ממתין ל-5 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?
תקציר עלילה
ביוני 1982 יצאה ישראל למבצע בעומק לבנון במטרה לשחרר את ישראל מאימת הטילים שירה בזמנו אשף לישובי הצפון. אף אחד לא העלה בדעתו שהמלחמה תימשך 18 שנה, ובמקום אשף תמצא את עצמה ישראל מול אויב נחוש ומסוכן בהרבה: ארגון החיזבאללה. ... תקציר מורחב »
צוות ומשתתפים
אין תמונה
אין תמונה
מתי פרידמן (יצירה)
מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
ביוני 1982 יצאה ישראל למבצע בעומק לבנון במטרה לשחרר את ישראל מאימת הטילים שירה בזמנו אש"ף לישובי הצפון. אף אחד לא העלה בדעתו שהמלחמה תימשך 18 שנה, ובמקום אש"ף תמצא את עצמה ישראל מול אויב נחוש ומסוכן בהרבה: ארגון החיזבאללה. במהלך אותן שנים, כשישראל מוצאת עצמה מול אינתיפאדה בשטחים, טילים מעיראק וגם בשיאו של תהליך שלום, חיילים צעירים מנהלים מלחמת התשה בדרום לבנון מול החיזבאללה. אינספור מארבים, התקפות מוצבים ומטעני צד גבו מאות הרוגים, הגדירו דור של ישראלים, ושינו את המדינה ואת האזור כולו. למרות הלחימה ברצועת הביטחון, איש לא הגדיר אותה כמלחמה, ועם נסיגתה של ישראל בתוך לילה אחד, נדמה כי כל השהייה שם הודחקה ונשכחה כלא היתה.
בין המרואיינים בסדרה: אהוד ברק, יוסי ביילין, שאול מופז, עמירם לוין, אורי שגיא, יוסי פלד, אורי אור, משה קפלינסקי, גיורא ענבר, אלעזר שטרן, נפתלי בנט ואורנה שמעוני. | עוד תקצירי עלילה »

נושאים:
העבירו את העכבר מעל כיתוב זה כדי להציג נושאים קשורים (אזהרה: עשוי להכיל ספויילרים)
מלחמת לבנון | הכל »
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 25.04.2020
צבע:
צבע

חברות מעורבות

הפקה

כל צוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על המיני סדרה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על המיני סדרה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.