המוסף (2001-2002)

HaMusaf

ישראל  ·  תעודה  ·  שעה ו-15 דקות  ·  פרויקט אוסף
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

?
ממתין ל-5 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
התוכנית תוגש על ידי צמד מנחים וירטואלים ותבחן שורה של נושאים מתחומים שונים בפורמט לא קונוונציונלי ותתבסס בעיקר על אייטמים דוקומנטריים. יותר מכל, אומרים בערוץ 8, מזכירה התוכנית מוסף סוף שבוע של עיתון.
התוכנית תכלול כמה מד...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
התוכנית תוגש על ידי צמד מנחים וירטואלים ותבחן שורה של נושאים מתחומים שונים בפורמט לא קונוונציונלי ותתבסס בעיקר על אייטמים דוקומנטריים. יותר מכל, אומרים בערוץ 8, מזכירה התוכנית מוסף סוף שבוע של עיתון.
התוכנית תכלול כמה מדורים קבועים והם:
המפגש - סרט דיוקן בן 25 דקות שבו מלווה בכל שבוע דמות אחרת במהלך יום שלם על ידי מצלמתם של יוצרים רבי קרדיט. למשל, את הדיוקן של ורדה רזיאל-ז'קונט מביימת ג'ולי שלז, את הדיוקן של אפריים קישון מביים נסים דיין, את הדיוקן של יבגני אריה מביים ליאוניד גורביץ' ואת הדיוקן של אהובה עוזרי מביים השחקן אלון אבוטבול.
המבקרים - סרט שבועי בן 25 דקות שבו יוצאים עיתונאים אל המציאות הישראלית. את המדור יחנכו רון מיברג ורונאל פישר. כל אחד יוביל את חברו למחוזותיו. פישר יציג למיברג את נמל יפו, חבריו הדייגים, מכריו הנרקומנים, החומוס החביב עליו וינסה ללמד אותו לדוג; מיברג יוביל את פישר לשכונת ילדותו בגבעתיים, לביקור נוסטלגי אצל הרצל מתקן כלי המיתר, לחנות הדי.וי.די ולשאר נקודות מפתח בחייו.
הלכה למעשה - פינה קבועה של אדם ברוך, שיביים מיברג. הפינה, שתארך כשלוש דקות, תציג אספקטים הלכתיים הנוגעים לחיי היומיום ולאקטואליה.
קבלת שבת - קליפ שיתאר פיסת חיים כזאת או אחרת ממה שמאפיין את המציאות הישראלית רגע לפני שנכנסת השבת. למשל, המתופפים בדולפינריום; למשל, הבלגן של העלייה לרגל לשינקין דרך עיניה של קשישה מדרי הרחוב.
סרט בית - הצגת פרטים מתוך ארכיונים פרטיים של דמויות מוכרות יותר ופחות. למשל, חיבת הכדורסל של מוני מושונוב: הזכייה באליפות ליגה ג' ועלייה לליגה ב' וזכייה אישית בתחרות שלוש קליעות של המדיה באול סטאר וויקאנד באן.בי.איי; למשל, שמואל וילוז'ני ונגה הכלבה, שנשכה שכנה ונכנסת להסגר.
גל זייד מדבר שירה - השחקן גל זייד יגיש באופן אינטימי, בלי התקשקשויות, שירה עברית.

ז'אנר:

כותרים בפרויקט:
מידע לצופים
שפה מדוברת:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 27.07.2001
זמן ריצה:
75 דקות (שעה ו-15 דקות)
צבע:
צבע

חברות מעורבות


משחק
... מגיש עצמו, הפינה "גל זייד מדבר שירה"

כל המשתתפים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על פרויקט האוסף, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על פרויקט האוסף

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.