המחלקה לחפצים מיוחדים (2018) תקצירי פרקים

תקצירי הפרקים של המחלקה לחפצים מיוחדים
(עונה 1, פרק 1)
"אמנות התיוג (מגילת העצמאות)"
ע01פ01
למחלקה לחפצים מיוחדים מגיעה מגילת העצמאות. לצוות יש בדיוק שעתיים למצוא את כל המידע על המגילה ולהכין אותה לקראת משלוח לתערוכה בינלאומית אך הכל מסתבך כשהאחראים על התיוג הם מורדי ואליחי. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 2)
"מי שבר את הספל? (אלטנוילנד)"
ע01פ02
למחלקה לחפצים מיוחדים מגיע כתב היד המקורי של הספר "אלטנוילנד" שכתב בנימין זאב הרצל, אך בזמן שהצוות עסוק במציאת מידע על כתב היד, המנהלת שפירא פוצחת בחקירה פלילית כדי למצוא מי הפושע ששבר את הספל שלה. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 3)
"סרט תדמית (סרטיפיקט)"
ע01פ03
מעל המחלקה מרחפת סכנת סגירה עקב דו"ח חמור על נהלי העבודה בה. נטע מצלמת סרטון תדמית לשיפור פני המחלקה אך העניינים מסתבכים כשהמצלמה מראה מה הצוות עושה במקום לעבוד. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 4)
"האגרטל (חיסון לכולירה)"
ע01פ04
למחלקה מגיע בקבוק קטן ובו חיסון נגד כולירה. כולם מפחדים לגעת בחיסון מחשש שידבקו במחלה האיומה. כשהראש של אליחי נתקע בתוך אגרטל ענקי נשאלת השאלה מה לעשות קודם - לחלץ את הראש או להכין את הבקבוק למשלוח? (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 9)
"עובד מצטיין"
ע01פ09
בהשראת טקס חלוקת פרס נובל, שפירא מכריזה על תחרות העובד המצטיין במחלקה. כל העובדים משתתפים בתחרות. מי יהיה העובד המצטיין? (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 10)
"הגרביל"
ע01פ10
המעיל המקורי של יוסף טרומפלדור מגיע למחלקה, ומורדי ואליחי צריכים למצוא את כל המידע על טרומפלדור. אלא שקרעים במעיל מעידים שמשהו השתבש. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 11)
"ביקור היפנים"
ע01פ11
למחלקה לחפצים מיוחדים מגיע אורח חשוב מיפן וההתרגשות גדולה. מורדי ואליחי שעסוקים בתיוג ספר תורה עתיק של יהדות תימן מתקשים לעמוד בעומס המטלות. כ' עב. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 12)
"המנון המחלקה"
ע01פ12
המנהלת שפירא מטילה על מורדי ואליחי משימה כפולה - למצוא את כל המידע על הצהרת בלפור וגם להלחין את המנון המחלקה לחפצים מיוחדים. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 13)
"המגיפה"
ע01פ13
מורדי ואליחי מנסים למצוא את המידע על תמונה נדירה בה מופיעים שלושה מאבות הציונות: ויצמן, סוקולוב ואוסישקין, אבל מגיפה מסתורית מתפשטת במחלקה ומדביקה את כולם. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 16)
"חםםםם"
ע01פ16
עובדי המחלקה נאלצים להתמודד עם חום בלתי נסבל בעקבות תקלה במיזוג. מורדי ואליחי מקבלים לתיוג נשק מסליק מתקופת המנדט הבריטי אך בגלל החום הם מאבדים ריכוז ושוברים אותו בטעות. מה יעלה בגורל מי שפגע בחפץ? (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 17)
"העיתון"
ע01פ17
כדי לעזור לנטע שמכינה עבודה על עיתונות עברית, שפירא מטילה על מורדי ואליחי למצוא את העיתון העברי הראשון -"הלבנון". במסגרת החיפושים, מורדי ואליחי מתוודעים לשמועה האומרת שיש מפלצת כלואה באחד החדרים. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 18)
"החידה"
ע01פ18
למחלקה מגיע עיתון "פשוש" של החברה להגנת הטבע. מורדי ואליחי נתקלים בחידה שיש בעיתון ומנסים לפתור אותה בכל דרך, החלום שלהם הוא לזכות בשייט ביאכטה שהוא הפרס לעונים נכונה על החידה. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 19)
"הוברבורד"
ע01פ19
שפירא מחליטה שאם המחלקה לא תייעל את זמני התיוג, החופשה השנתית תבוטל. למחלקה מגיע גביע המכבייה השנייה ושפירא מחליטה שמעכשיו רק נוסעים במחלקה כדי שככה הכל יהיה יותר מהיר והחופשה תתקיים כמתוכנן. או שלא? (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 20)
"מכת יתושים"
ע01פ20
מכת יתושים במחלקה לחפצים מיוחדים מפריעה לעובדים להתנהל כמו שצריך. מורדי אליחי ונטע מקימים ארגון מחתרתי כמו ניל"י כדי לעקוב אחר המקור למכת היתושים ולגלות מי אשם. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 22)
"דוז פואה"
ע01פ22
שפירא מתרגשת מכך שתקליט עם השיר "הללויה" שזכה באירווזיון הגיע למחלקה. מורדי ואליחי מתחרים מי יותר טוב בכל מיני אתגרים לא חשובים. שפירא מנצלת את המצב ומכריזה על תחרות שירי אירווזיון בין מורדי ואליחי. (התקציר באדיבות: HOT)
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.