8200 (2024)

8200

ישראל  ·  מתח  ·  סדרת טלויזיה  ·  מצב הפקה: פיתוח

תקציר

#תקציר מורחב
סיפור מתח בינלאומי חובק עולם, שמציג לצופה חוויה של מדרון חלקלק מרתק: כך עלולה ישראל להיקלע לקונפליקט אלים, שאיש אינו רוצה בו, אך אין דרך לעצור אותו. כמו אפקט פרפר, כמו מגדל קלפים קורס, צעד צעד, המזרח התיכון יוצא משליטה לכ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
סיפור מתח בינלאומי חובק עולם, שמציג לצופה חוויה של מדרון חלקלק מרתק: כך עלולה ישראל להיקלע לקונפליקט אלים, שאיש אינו רוצה בו, אך אין דרך לעצור אותו. כמו אפקט פרפר, כמו מגדל קלפים קורס, צעד צעד, המזרח התיכון יוצא משליטה לכיוון עימות. זו סדרה אדג'ית עכשוית על טכנולוגיית 2022, על סייבר וריגול, שנוצרה בהשראת סיפורים אמיתיים.
העלילה עוברת דרך המתח של סיכול טרור בינלאומי, חטיפות, הברחות טילי קרקע-קרקע לא קונבנציונלים ואמצעי ריגול וסייבר שהינם מסוכנים לא פחות מנשק.
היחידה המודיעינית מורכבת מאינספור רסיסי מידע, שמחוברים לפאזל תלת-מימדי. מאבק בלתי פוסק לראות דרך אוקיאנוס הפרטים את התמונה הגדולה, שכל העולם מפספס. כלי הנשק של גיבורי הסדרה הם טכנולוגית העתיד, זיהוי פנים, זיהוי קול, סייבר, איכונים ומעקבי לווין, ואינספור אמצעים נוספים.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
שמות נוספים:
שמונה-מאתיים (כתיב חלופי)
הפצה בישראל:
בהמתנה להפצה רשמית
צבע:
צבע

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.