השוטר הטוב - כרזה

השוטר הטוב (2015)

HaShoter HaTov

ישראל  ·  קומדיה  ·  סדרת טלויזיה
6.6
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 5 ביקורות

5.2
101 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(עונה 3, פרקים 1-4)
" בתבונה ובמקצועיות מפגין סמו משחק מאופק, מינימליסטי אפילו, ונוגע ללב מבעד לדחקות ולפאנצ'ים שהוא יורה בתזמון נהדר. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(24.09.15)
(עונה 1)
" דוגמה נהדרת לאיכויות של סמו. זה תפקיד שהוא נולד אליו. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 1)
" שתי וערב של בדיחות גיחי מתאמצות וממש לא מצחיקות - ומצד שני רגעים חמודים קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 3) דני קונפינו (יובל סמו) שנכנס לקומה לאחר שנורה בטעות על ידי חברו, חוזר לתחנה מתוך הבנה שהעבודה היא נחמה והמשטרה היא התשובה. המפקד יעקב רבי (גיא לואל) שנבעט אל מערך הכיבוי, נקרא לדגל בעקבות הכרזת המפכל על שנת התפנית ומחליט ...
(על הסדרה) סיפורו של סמל דני קונפינו, שוטר שאוהב את המשטרה אהבת אמת. הוא מורעל על המשטרה וניחן בחוש צדק מפותח אבל הדרך שלו להשיג אותו היא עקומה ובעיקר לא צפויה.
אין תמונה
ארז אבירם (יצירה)
אין תמונה
תומר אבירם (יצירה)
יובל סמו (סמל דני קונפינו)
גיא לואל (ס"נ יעקב רבי)
יגאל עדיקא (סמ"ר דובי)
אלון חימוואי (איטי קונפינו)
לאורה ריבלין (יונה קונפינו)
אורי גבריאל (אייזיק)
משה איבגי (אבא של דני)
תקצירי פרקים 9 פרקים ב-2 עונות
(עונה 2, פרק 2)
פרק #2.02
ע02פ02  ·  שידור בישראל: 12.04.17
בזמן שהקשר עם יזהר מתנתק ומתרבים הסימנים שמשהו אינו כשורה, דני חווה מחדש טראומת נעורים. התחנה משגשגת בזכות עלייה דרמטית במספר הדו"חות למרות שהדרך המפוקפקת בה הם נרשמים. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 13)
פרק #1.13
ע01פ13  ·  שידור בישראל: 01.11.15
יונה שבורה בעוד שדני והאחים מנסים לשכנע את יזהר לחזור הביתה. הסיבה האמיתית לבואו של מירון נחשפת ומאיימת לפרק את המשפחה. עתיד התחנה בסכנה אחרי שהמחוז שולח אליה מפקח בכיר לביקורת. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 3) דני קונפינו (יובל סמו) שנכנס לקומה לאחר שנורה בטעות על ידי חברו, חוזר לתחנה מתוך הבנה שהעבודה היא נחמה והמשטרה היא התשובה. המפקד יעקב רבי (גיא לואל) שנבעט אל מערך הכיבוי, נקרא לדגל בעקבות הכרזת המפכ"ל על שנת התפנית ומחליט לרתום את כולם לשינוי. וככה, אופטימיים ללא כיסוי, הצוות יוצא לדרך עם מטרות חדשות אבל עם יכולות די חלודות- השוטרים רוצים אבל לא יכולים, דני יכול אבל לא ממש רוצה, ולברדק נשאבת גם הקצונה הבכירה. אל צוות השוטרים מצטרפת העונה אילאיל (יונית טובי) בתור שוטרת צעירה ואמביציוזית,
דני חווה מסע שמתחיל בגילוי מטלטל, ממשיך במערכות יחסים מגוונות, עובר דרך אהבות נכזבות ומסתיים באהבה אחת גדולה ואמתית. האירועים הם תמונת מראה לחברה הישראלית כאן ועכשיו: עצבנית, אלימה, מיוזעת ומייחלת לשינוי או לפחות למזגן .
חבר ילדות של דני (יפתח קליין בתפקיד אורח), חוזר לחייו במפתיע אחרי עשרות שנים, ומערער את בטחונו של דני ואת כל מה שהוא חשב הכיר וידע על העדפותיו המיניות...
בזירה המשפחתית העניינים מקצינים: האימא יונה (ליאורה ריבלין) משתחררת מהכלא, איטי (אלון חמאווי), האח העבריין נכנס לפוליטיקה, האקסית של דני ובת הזוג של איטי, דלית (ורד פלדמן) מתחזקת, והמשפחה משלימה סופית עם אובדנו של יזהר, וממליכה את אייזיק (אורי גבריאל) כיורשו.

(על הסדרה) סיפורו של סמל דני קונפינו, שוטר שאוהב את המשטרה אהבת אמת. הוא מורעל על המשטרה וניחן בחוש צדק מפותח אבל הדרך שלו להשיג אותו היא עקומה ובעיקר לא צפויה.

נושאים:
העבירו את העכבר מעל כיתוב זה כדי להציג נושאים קשורים (אזהרה: עשוי להכיל ספויילרים)
שוטרים - משטרה | הכל »

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 15.08.2015
צבע:
צבע


משחק
... סמל דני קונפינו (בשנים 2015-?)
... ס"נ יעקב רבי (בשנים 2015-?)
... סמ"ר דובי (בשנים 2015-?)
... איטי קונפינו (בשנים 2015-?)
... יונה קונפינו (בשנים 2015-?)
... אייזיק (בשנים 2017-?)
(בשנים 2015-?)
(בשנים 2015-?)
... אבא של דני (בשנת 2015)
... אילאיל (בשנים 2019-?)

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.