בית הבובות - כרזה

בית הבובות (2009-2010)

Dollhouse

ארה"ב  ·  דרמה, מדע בדיוני, מתח  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

7.7
41,146 מצביעים
גולשי IMDb
5.3
56 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
מקום נסתר, בתחומי לוס אנג'לס, הממומן על ידי קבוצת מחקר סודית הידועה בשם תאגיד רוסום. במעבדה הסודית מוחקים את אישיותם של הבובות, מתנדבים שבהם מוטמעת אישיות חדשה בכל פעם והם נשלחים לבצע מטלות שונות עבור לקוחות התאגיד. האישי...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
מקום נסתר, בתחומי לוס אנג'לס, הממומן על ידי קבוצת מחקר סודית הידועה בשם "תאגיד רוסום". במעבדה הסודית מוחקים את אישיותם של ה"בובות", מתנדבים שבהם מוטמעת אישיות חדשה בכל פעם והם נשלחים לבצע מטלות שונות עבור לקוחות התאגיד. האישיות והקיום הקודמים שלהם בעולם החיצוני נמחקו לחלוטין, כך שניתן "להטביע" בהם אישיויות חדשות. תוכן של האישיות המוטבעת ב"בובה" יכול להיות זיכרון סמנטי (זיכרון הכולל את כל הידע שיש לנו על העולם - על משמעות המילים והגירויים השונים, עובדות שלמדנו ועוד), זיכרון מוסיקלי, כישורים ושפה, בהתאם לכל משימה. האישיות החדשה יכולה להיות חיבור של כמה אנשים, והתוצאה הסופית תכלול את החוזקות והחולשות של האנשים הללו.

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
צבע:
צבע

משחק
... אקו
... אדל דה'וויט

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.