ירח אדום - כרזה

ירח אדום (2011)

Red Riding Hood

2.0
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

המבקרים מזהירים בתוקף

צוטטו 5 ביקורות

5.4
94,766 מצביעים
גולשי IMDb
6.1
197 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
" כשרון, חוששני, קשה למצוא בסרט. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
" אם במאית "ירח אדום", קתרין הרדוויק, היתה מתארת כיצד הזאב שוכב עם כיפה אדומה ואז טורף אותה, מעט צופים באמריקה היו שוקלים אפילו לבוא לראות את הסרט. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
סיפורו של כפר מימי הביניים שבו שורצים אנשי זאב.
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
במשך עשרות שנים, תושבי הכפר דאגרהורן הצליחו לשמור על שביתת נשק עם איש הזאב שצד את טרפו בכל ליל ירח מלא, בכך שהציעו לו קורבן חודשי של חיה כדי להשביע את רעבונו. אך תחת ירח אדום, איש הזאב שינה את ההסכם ולקח את חייה של אחת מהתושבים.

הקורבן היא אחותה הגדולה של ואלרי (סייפריד), אישה צעירה ויפה, שבדיוק גילתה שהוריה (בורק ומדסן) מתכוונים לחתן אותה עם הנרי (איירונס), צאצא של המשפחה העשירה ביותר בעיירה. אך ואלרי רוצה רק את פיטר (פרננדז), חוטב העצים העני אותו אהבה כל חייה. הזוג, שלא מוכן להיפרד, מתכנן לברוח יחד, אבל ברגע אחד מחריד, הזאב משנה את הכל.

כשאנשי העיירה צמאים לנקמה, הם מזמינים את צייד הזאבים המפורסם האב סולומון (אולדמן) לדאגרהורן כדי להרוג את החיה פעם אחת ולתמיד. אך הגעתו של סולומון מייצרת מבוכה גדולה כשהוא מזהיר את כולם שאיש הזאב משנה צורתו לאדם בשעות היום ובעצם יכול להיות כל אחד מהם. אף אחד לא נקי מחשד. פאניקה אוחזת בעיירה כשמניין המתים עולה בכל פעם שמופיע הירח האדום בשמיים, וזה קורע את האחדות שהייתה בין תושביה. אבל ואלרי היא זאת שמגלה קשר מיוחד לזאב, שללא היסוס מקרב אותם אחד לשנייה, והופך אותה גם לחשודה... וגם לפיתיון.

נושאים:
העבירו את העכבר מעל כיתוב זה כדי להציג נושאים קשורים (אזהרה: עשוי להכיל ספויילרים)
אגדות, צ'יק פליק - סרטי בנות | הכל »

ז'אנר:
מידע לצופים
הגבלות גיל:
ישראל: הותר לבני 14 ומעלה (נימוק: אימה)
שפה מדוברת:

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.