בקרוב אצלכם (2011)

Bekarov Ezlachem

ישראל  ·  קומדיה  ·  סדרת טלויזיה  ·  מצב הפקה: הפקה
תקציר עלילה
ישראל (ישראל קטורזה) שבטוח שהוא הבעל האולטימטיבי, נדהם לגלות כל פעם מחדש שמה שמונע ממנו להפוך לבעל המושלם הם בני משפחתו ואילולא הם הוא יכול היה להיות אב ובעל השנה. ישראל אוהב את אשתו, שרית,... תקציר מורחב »
צוות ומשתתפים
מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
ישראל (ישראל קטורזה) שבטוח שהוא הבעל האולטימטיבי, נדהם לגלות כל פעם מחדש שמה שמונע ממנו להפוך לבעל המושלם הם בני משפחתו ואילולא הם הוא יכול היה להיות אב ובעל השנה. ישראל אוהב את אשתו, שרית, ואת משפחתו יותר מכל דבר אחר והפחד לאבד אותם, מביא אותו לפעמים לעשות את כל הטעויות האפשריות. שרית (שרית_וינו-אלעד|שרית וינו-אלעד) היא אישה נהדרת ואימא נפלאה שמרגישה שלא מעריכים את מה שהיא עושה וחוטפת ביקורת על כל דבר. שרית מאד אוהבת את ישראל אבל לעיתים מרגישה שהיא מטפלת בארבעה ילדים ולא בשלושה.

יוסף (ספי ריבלין) הוא אביה של שרית, אשתו של ישראל. אלמן טרי שמחפש תשומת לב, מה שמביא אותו לבלות זמן רב בסביבת ישראל, שרית והילדים. קשה לומר שישראל הוא החתן שיוסף רצה ולכן מרבה להעביר עליו ביקורת, ואחרי הילד השני שלהם יוסף כבר הבין שזה מה יש. יוסף עבד כל חייו בחברת חשמל וכעת הוא פנסיונר, הוא גם זה שסידר לישראל להתקבל לעבודה שם. אחרי ששרית ביקשה את עזרתו. הוא סבא נפלא, אבא נהדר...וחם בינוני ומטה. עוד משתתפים בסדרה – קובי פרג' שמגלם את יובל, החבר הכי טוב של ישראל שעובד בעבודות זמניות, עד שהוא "יביא את המכה".

אלה ארמוני (הבת של דפנה ארמוני), שמגלמת את דניאל, הבת הבכורה של ישראל ושרית. בוגרת יחסית לגילה, וברוב המקרים היא בוגרת אפילו יותר מהוריה. כמו כל בת טיפש עשרה, אין לה כוח לכלום ורק רוצה שיעזבו אותה בשקט אלא אם היא צריכה משהו (בדרך כלל זה מסתכם בכסף).

גלעד בראון יגלם את אדם, בנם בן ה-7, ילד סנדביץ' תמים וסקרן. בתמימותו שואל את השאלות הכי מביכות. הוא זה שמספר את הרכילויות שהוא שמע בחדרי חדרים אחר כך מול כולם בארוחה המשפחתית. | עוד תקצירי עלילה »
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
בהמתנה להפצה רשמית
צבע:
צבע

חברות מעורבות

משחק
... ישראל
... שרית
... יוסף
... דניאל
... אדם
... יובל

כל צוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.