ישראל  ·  דרמה, תעודה  ·  57 דקות  ·  סרט תעודה
-
מדד המבקרים

אין מספיק ביקורות

5.1
44 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
תקציר: סרט דוקומנטרי דרמטי המתאר את סיפור הצלתם המופלא של יתומים יהודים מיוגוסלביה על ידי כפריים בצפון איטליה. בשנת 1941 הוברחו 120 ילדים, רובם יתומים, והוחבאו מהנאצים בחלק הכבוש על ידי האיטלקים. כשהקרבות והפרטיזנים היוגוסלביים ... תקציר מורחב »

סקירה

עלילה

סרט דוקומנטרי דרמטי המתאר את סיפור הצלתם המופלא של יתומים יהודים מיוגוסלביה על ידי כפריים בצפון איטליה. בשנת 1941 הוברחו 120 ילדים, רובם יתומים, והוחבאו מהנאצים בחלק הכבוש על ידי האיטלקים. כשהקרבות והפרטיזנים היוגוסלביים הגיעו לאזור, הוברחו הילדים לכפר האיטלקי נונאנטולה, והוחבאו בווילה אמה. כשהצבא הגרמני הגיע גם לשם, פוזרו הילדים בין משפחות איכרים ובתוך מנזר. למרות חיפושי הנאצים הצליחו הילדים לשרוד בעזרת הכפריים, ולהגיע לאחר המלחמה לארץ. | עוד תקצירי עלילה »

ז'אנר:

ארץ מקור:
שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית

היבטים טכנים
זמן ריצה:
57 דקות (57 דקות)
צבע:
צבע
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: דרמה, תעודה  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.