פנדה קטן גדול - כרזה

פנדה קטן גדול (2011)

Little Big Panda

-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.9
92 מצביעים
גולשי IMDb
5.3
23 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
דב פנדה אמיץ ומיוחד, יוצא למסע עם חבריו להציל את משפחת הפנדות מסכנות שונות ומגלים עולם חדש.
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
מועצת הפנדה מתכנסת כדי לדון בעתיד של דובי הפנדה. הם מחליטים שיש צורך לבחור מישהו שיוביל את הקהילה בדרך הנכונה. מועצת הפנדה עורכת טקס ותיק בו הם מרכזים יחד את כל הרצונות, התקוות והחלומות שלהם כדי שיוכלו להעביר אותם לפנדה שעתיד להיוולד בקרוב, שיהיה חזק וחכם ויוביל את הקהילה בדרך הנכונה .

החלומות והרצונות של מועצת החכמים עוברות לרחם של מאמא צ'ו שיולדת ילד פנדה קטן בשם מנצ'ו. מנצ'ו אולי נראה כמו פנדה טיפוסי אבל הוא מיוחד ושונה מהשאר. הוא פנדה סקרן שלא מסופק בקלות ויש לו רצון גדול לגלות את הסביבה. דובי הפנדה האחרים לא יודעים איך להתמודד איתו ולא רוצים לשחק איתו. רק צ'נג צ'י מוצאת בו עניין עד שהוריה מגלים זאת ולא מרשים להם לשחק יותר יחד.

מנצ'ו לא מבין למה הוא כל כך שונה מכולם ומחליט לעזוב את הבית כדי לגלות את היער שמתחתיו. למרות שכולם אמרו לו שאסור לרדת ליער, מנצ'ו מחליט לעזוב ולנסות למצוא חברים חדשים. מנצ'ו מגיע ליער והמום מכל הדברים החדשים והצבעים המהממים. בלי לדעת, הוא נהיה הטרף של נמרה, ליידי לאפורד ובנה הקטן, האנג פו ונתקל בכל מיני קשיים. פתאום, חיה אדומה ענקית מגיעה להציל אותו וטוען שהוא קונפיושס, ושגם הוא פנדה.

מנצ'ו מתקשה להאמין שדבר כזה גדול, אדום, מוזר ושונה ממנו יכול להיות פנדה כמוהו.

בזמן שקונפיושס מנסה לשכנע את מנצ'ו שגם הוא פנדה, מכונות מפלצתיות מתחילות להרוס את היער ומכרסמים את כל העצים. לא יעבור זמן רב עד שהם יהרגו את כל חיות הבר שנותרו כאן. מנצ'ו רוצה לחזור לעדר שלו כדי להזהירם מההרס של בני האדם. קונפיושס מצטרף אליו כדי לראות אם יש עוד חיות כמו מנצ'ו שקוראות לעצמם דובי פנדה.

בדרכם לעדר, מנצ'ו וקונפיושס נתקלים בבנה של ליידי לאפורד, האנג פו, שנשאר לבד מפני שנפרד מאמו בזמן כל הרעש של המכונות ההרסניות. הוא מצטרף אליהם עד להגעתם לעדר של מנצ'ו, מסע מלא בהרפתקאות רבות. מנצ'ו מבקש מהנמר הקטן להתחבא בזמן שהוא מספר לעדר על כל מה שעבר עליו, על בני האדם שמנסים להרוס את היער, על החיות המוזרות, העצים המשונים וכו'. העדר שלו לא מאמין לדבר שיוצא מפיו, במיוחד לא שהוא מלווה על ידי חיה אדומה מוזרה שכזו.

מנצ'ו עומד לוותר כאשר צ'ונג צ'י אומרת לו שהיא מאמינה לכל מילה, דבר שגורם לו להמשיך באומץ, ופתאום עולה לו רעיון : אם האחרים לא מאמינים שהם נמצאים בסכנה - אז הוא חייב להוכיח להם! יש לו סכנה של ממש בהישג יד - נמר אמיתי. מנצ'ו מלמד את הנמר הקטן איך להתנהג בצורה מאיימת ומפחידה ומציג אותו בפני כל העדר. התוכנית של מנצ'ו עובדת וכל העדר מוכן להקשיב לו ומתחננים בפניו להוביל אותם למקום בטוח!

במהלך המסע להגיע למקום חדש ובטוח, העדר, ומנצ'ו בתור המנהיג שלהם, נתקלים בהמון אתגרים. ליידי לאפורד, זועמת על כך שבנה נלקח ממנה עוקבת אחרי ותוקפת את העדר שמנסים להגן על עצמם בכל כוחם. בסוף, הם מצליחים להתגונן והנמרה לוקחת את בנה. העדר המפוחד כבר איבד את אמונתו במנצ'ו ומחליט לחזור הביתה עם או בלי מנצ'ו וקונפיושס – מנצ'ו המאוכזב מחליט שאולי כדאי שימשיך לבד במסעו כי אולי הוא באמת לא מתאים להנהיג את העדר.
למחרת, מנצ'ו וקונפיושס שנשארו לבדם, מתעוררים לגלות מציאות קשה מאוד. הם מגלים שבני האדם מנסים להציף במים את כל העמק שדובי הפנדה מנסים לחצות. מנצ'ו וקונפיושס מוצאים את העדר ששוב לא מאמינים לדבריהם עד שליידי לאפורד ובנה שמנסים לברוח מההצפה משכנעים אותם שמנצ'ו דובר אמת!

מנצ'ו מוביל את העדר בעזרת קונפיושס וליידי לאפורד ובנה. רק מנצ'ו נשאר מאחור לראות שכולם הגיעו ונסחף עם הזרם החזק. הפעם, העדר עוזר לו ומציל אותו. כולם מגיעים למקום הכי גבוה ושם הם מגלים שאין יותר במבוק אלא עצים וצמחים שלא הכירו לעולם. פתאום הם רואים המון פרצופים אדומים, כמו של קונפיושס ומגלים זן של פנדה אחר מהם. הפנדות האדומות מלמדות את העדר של מנצ'ו על כל הצמחים החדשים והם מתחילים לחיות יחד. מנצ'ו, סקרן מתמיד, מתרגש לקראת העולם החדש שנגלה לפניו ומוצא לעצמו שותפה לדרך, צ'נג צ'י, שמתאהבת בו.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית (כולל: תלת מימד, דיבוב לעברית)
בכורה בבתי הקולנוע: 06.10.2011
צבע:
צבע

משחק

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.