אלקטרז - כרזה

אלקטרז (2012)

Alcatraz

ארה"ב, קנדה  ·  דרמה, מיסתורין, פעולה  ·  שעה  ·  סדרת טלויזיה  ·  ישראל: בהמתנה להפצה רשמית
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

7.0
36,037 מצביעים
גולשי IMDb
5.4
11 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
ב-20 במרץ 1963 אנשי הכלא השמור בעולם- 256 אסירים מסוכנים ו-46 סוהרים אכזריים- נעלמו. עד עכשיו. כשרבקה מדסן (ג'ונס), חוקרת משטרת סן פרנסיסקו, נשלחת לתיק רצח מזוויע, טביעת אצבע מובילה אותה לחשוד בלתי אפשרי, ג'ק סילבן, שישב ...
אין תמונה
שרה ג'ונס (הבלשית רבקה מדסן)
אין תמונה
חורחה גרסיה (ד"ר דייגו סוטו)
אין תמונה
ג'וני קוין (אדווין ג'יימס)
אין תמונה
פרמינדר נגרה (לוסי ברנג'י)
סם ניל (אמרסון האוזר)
אין תמונה
אין תמונה
דיויד הופלין (טומי מדסן)
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
ב-20 במרץ 1963 אנשי הכלא השמור בעולם- 256 אסירים מסוכנים ו-46 סוהרים אכזריים- נעלמו. עד עכשיו. כשרבקה מדסן (ג'ונס), חוקרת משטרת סן פרנסיסקו, נשלחת לתיק רצח מזוויע, טביעת אצבע מובילה אותה לחשוד בלתי אפשרי, ג'ק סילבן, שישב בכלא אלקטרז והלך לעולמו לפני 30 שנה. בהתחשב בעברה המשפחתי של מדסן- גם סבה וגם דודה היו סוהרים בכלא המפורסם- עניינה גובר מידית. היא מוצאת את עצמה עובדת עם שותף לא צפוי, ד"ר דייגו "דוק" סוטו (גרסיה), סופר, יוצר קומיקס ומומחה ל"אלקטרז", שעוזר לה לעקוב ביחד אחר שורת האירועים הבלתי ניתנים להסבר. השניים מגלים שסילבן לא רק בין החיים, אלא גם מסתובב חופשי ברחובות סן פרנסיסקו, תובע נקמה בת עשרות שנים ומשאיר קורבנות מאחוריו. ובאופן מוזר, הוא לא הזדקן ביום מאז שנת 1963.

מדסן וסוטו נאלצים לחבור לאמרסון האוזר (ניל), סוכן ממשלה חשאי, בכדי לעצור את הרציחות הסדרתיות שמבצע סילבן. על-ידי צלילה לעמקי ההיסטוריה של "אלקטרז", הטיוח הממשלתי, והקונספירציה שעל-פיה סגירת הכלא הייתה מזויפת, הצוות מגלה לבסוף שסילבן הוא רק חלק קטן מאיום גדול וזדוני בהרבה, שלא ברור מי הגוף שעומד מאחוריו. במהרה נעשה ברור שאט-אט מי שהועברו מהכלא במרץ 1963 בעקבות "עלויות תחזוקה גבוהות" של הממשלה לבתי-כלא אחרים נעלמו מ"אלקטרז" וכעת מופיעים מחדש. סוטו יראה את העבודה שהקדיש לה את חייו- ההיסטוריה של "אלקטרז"- מתעוררת לחיים, בעוד הוא ומדסן ילחמו כדי לשמרו על המדינה בטוחה מהפושעים המסוכנים בהיסטוריה.

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
בהמתנה להפצה רשמית
זמן ריצה:
60 דקות (שעה)
צבע:
צבע

משחק
... הבלשית רבקה מדסן
... ד"ר דייגו סוטו
... אדווין ג'יימס
... לוסי ברנג'י
... אמרסון האוזר
... אי-בי טילר

... טומי מדסן... קלרנס מונטגומרי (בשנת 2012)

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.