כידון (2013) שחקנים וצוות הפקה

הצוות

בימוי

עמנואל נקש ... בימוי

תסריט

עמנואל נקש ... תסריט

הפקה

מיכאל שרפשטיין ... הפקה
מיקי רבינוביץ' ... הפקה בפועל
משה אדרי ... הפקה
ליאון אדרי ... הפקה

משחק

תומר סיסלי ... דניאל לוי
בר רפאלי בר רפאלי ... עינב
ששון גבאי ששון גבאי ... ראש המוסד
שי אביבי שי אביבי ... אריאל פלמוח
לאונל אובלנסקי לאונל אובלנסקי ... אריק
שרדי גברין שרדי גברין ... אחמד מבחוח
מנשה נוי מנשה נוי
עמוס תמם עמוס תמם
ישראל קטורזה ישראל קטורזה
ריימונד אמסאלם ריימונד אמסאלם
לירון לבו לירון לבו
סלים דאו סלים דאו
חיים זנאתי חיים זנאתי
פולי רשף
עמי סמולרצ'יק עמי סמולרצ'יק
לימור גולדשטיין לימור גולדשטיין ... אנטונינה ג'ייקוב
שמרית לוסטיג
קווין אדמס ... פייסבוק
אלודי השם ... סולן, אישתו של השגריר
היפוליט גיררדו היפוליט גיררדו ... שגריר צרפת
אקסל אזולאי אקסל אזולאי
ואן נויין ... מגישת חדשות זרה

צילום

אמנון זלאייט ... צילום

בימוי משנה ועוזרי בימוי

דניאל מוזס ... עוזר/ת בימוי ראשונ/ה
לילך זילברברג ... עוזר/ת בימוי שני/ה
ורד רוזנבלט ... עוזר/ת בימוי שלישי/ת

מחלקת הפקה

יפתח גבאי ... ניהול הפקה
אסנת שמידט ... תיאום הפקה
צביקה חן ... ניהול אתרי צילום
משה קמינר ... עוזר/ת הפקה
אסף אלמגור ... עוזר/ת הפקה
דני צחורי ... עוזר/ת הפקה
בן לוין ... עוזר/ת הפקה

מחלקה אמנותית

אריה וייס ... אביזרים
רוני טייב ... עוזר/ת אביזרים
אמיתי עזאני ... סט דרסר
מנואל שור ... עוזר/ת אביזרים

מחלקת צילום

רוברטו רביץ ... פוקוס פולר
איתי אמינוב ... פוקוס פולר (מצלמה שניה)
עופר הררי ... עוזר/ת צילום (צילום מצלמה שניה)
ציון בבילה ... עוזר/ת צילום שני/ה
יוני המנחם ... צילום סטילס

מחלקת גריפ

מרדכי בועז ... גריפ ראשי/ת
צוף אברהם בועז ... גריפ (עוזר/ת גריפ 2)
אבישי אזולאי ... בסט בוי תאורה

מחלקת תאורה

גלי טריפון רשף ... תאורה
פליקס סלומוניק ... עוזר/ת תאורה
רם ציזלינג ... עוזר/ת תאורה

מחלקת קול

איתי אלוהב ... הקלטה
שי "קיפי" קפלן ... בום (בום מן 1)

עיצוב אמנותי

אריאל גלזר ... עיצוב אמנותי
סנדרה גוטמן ... עיצוב אמנותי נוסף (ארט דירקטור)

עיצוב תלבושות

דני בר-שי ... עיצוב תלבושות (מעצב/ת תלבושות ראשי/ת)
דבורה אוחנה ... עיצוב תלבושות

מחלקת הלבשה

ניר בניטה ... הלבשה
ניר בן נון ... הלבשה

עיצוב תפאורה

גיל חנן ... עיצוב תפאורה
ניר בן נון ... תפאורה
עמיתי עזאני ... תפאורה

מחלקת איפור

מירב בושושה-הורוביץ ... איפור
ורד מבורך ... עוזר/ת איפור
יערה מלכה ... עוזר/ת איפור

צוות אחר

קרן שטרנפלד ... ניהול תסריט
נעם גד וייזר ... נער/ת מים
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.