שטיסל (2013) פרקים

עונות של שטיסל
בחרו בעונה המתאימה כדי לקבל את רשימת הפרקים בה

פרקי עונה 1 (11 פרקים)

פרקי עונה 2 (10 פרקים)

פרקים אחרונים של שטיסל
עונה 2 פרק 11
הסתרה שבתוך ההסתרה
עקיבא מנסה לחזור לאט אל הציור, למרות התנגדותה של ליבי. יוסל'ה מורחק מן הישיבה בגלל כלב משוטט שהוא מאמץ, וצבי אריה מקבל הזדמנות להגשים חלום ילדות ישן.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

עונה 2 פרק 10
הסימפוניה הטראגית
ליבי ועקיבא מאורסים באושר, אבל איומיו של קאופמן מעכירים את שמחתם. נוחעם נקלע לקשיים כלכליים ומנסה להיעזר בשולם. עליזה מגיעה למשרדו של שולם ועוזרת לו להתגבר על געגועיו לאמו.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

עונה 2 פרק 9
26.12.15
המתנחמים
שולם ונוחעם יושבים שבעה על אימם, הבובע מלכה. ליבי מוצאת את הצוואה המפתיעה של הבובע, וליפא נוסע בשליחות גיטי לצפת כדי להוציא גט מחנינא.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

עונה 2 פרק 8
19.12.15
מנהג ירושלים
קאופמן אוסר על עקיבא לישון בסטודיו, ועקיבא מקבל הזמנה להתארח אצל הדסה. שולם מציג את ארוסתו בפני אימו, אך בובע מביכה את שולם שנאלץ להתנצל. הבן של גיטי לא מתקבל לישיבה נחשבת, וגיטי מאשימה את ליפא.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

עונה 2 פרק 7
12.12.15
גמ"ח ילדים אבודים
במהלך ההכנות לחתונה עם מנוחה, שולם נזכר ביום הולדתה של אשתו שנפטרה. רוחמי חוזרת לבית הוריה אחרי שבעלה עזב לצפת ומעוררת את כעסה של גיטי, שמנסה לבטל את הנישואים. עקיבא עוזב את הבית ופוגש ילד אבוד.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.