אלישע - כרזה

אלישע (2015)

Elisha

ישראל  ·  משפחה, קומדיה  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.7
45 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
ציטוטי מבקרים מקצועיים בולטים
כל הביקורות »
"ההומור מותאם לצופים הצעירים והעלילה השטותניקית זורמת ומזכירה לעיתים, בעיקר בזכות קיצוניותן של חלק מהדמויות, את הסדרה "זבנג"" (עונה 2) מאת יהודה ספרא (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר עלילה
סיפורו של אלישע (יובל סמו), מובטל בן 30, שנאלץ לשוב לכיתה ו' ולסיים את לימודיו בהצלחה, כדי לזכות בירושה ענקית מסבו. כעת עליו להתמודד עם אתגרים גדולים, כמו הפרשי הגילאים בינו לבין תלמידי כיתה ו’... תקציר מורחב »
פרקים 9 פרקים ב-2 עונות
עונה 2 פרק 40

חמסה חמסה

היום האחרון ללימודים. אלישע שם לב שהיום הזה זהה ליום האחרון של כיתה ו', בו הועף מבית הספר. האם הוא יצליח לשנות את מהלך הגורל ולזכות בירושה?

עונה 2 פרק 39

המבחן בהתעמלות

רגע לפני סוף שנה והירושה כבר נראית באופק. נשאר רק מבחן בהתעמלות, ממנו אלישע חושש במיוחד. רומי המומה לגלות שצוות צילום מצלם את תמר לסרט חדש. יכול להיות שתמר תופסת את מקומה?

מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
סיפורו של אלישע (יובל סמו), מובטל בן 30, שנאלץ לשוב לכיתה ו' ולסיים את לימודיו בהצלחה, כדי לזכות בירושה ענקית מסבו. כעת עליו להתמודד עם אתגרים גדולים, כמו הפרשי הגילאים בינו לבין תלמידי כיתה ו’, והמבוגרים מסביבו שינסו להכשילו בדרך. | עוד תקצירי עלילה »
ביקורות מבקרים
יהודה ספרא
יהודה ספרא (עונה 2)
"ההומור מותאם לצופים הצעירים והעלילה השטותניקית זורמת ומזכירה לעיתים, בעיקר בזכות קיצוניותן של חלק מהדמויות, את הסדרה "זבנג"
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.