היפה והחיה - כרזה

היפה והחיה (2012)

Beauty and the Beast

ארה"ב  ·  דרמה, מתח  ·  שעה  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

7.2
31,078 מצביעים
גולשי IMDb
5.2
92 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(עונה 4) בפרק פתיחת העונה הרביעית ישובו קאט ווינסנט מירח הדבש לאחר חתונתם כשהם חולקים קשר חזק מאי פעם, ואף כי נראה שעתידם הוורוד לפניהם, אויבים חדשים צפויים להיכנס לחייהם: לוכדי חיות רודפים אחרי וינסנט במטרה להביא למותו, והמאבק בה...
(על הסדרה) קתרין קאט צ'נדלר (קריסטין קרוק, סמולוויל) היא בלשית חכמה וקשוחה במחלק הרצח, שעברה הטראגי רודף אחריה. בתור נערה היא היתה עדה לרצח של אמה על ידי שני רוצחים עם אקדחים. גם קאט היתה נרצחת אילולא משהו, או מישהו, הציל את חייה. א...
(עונה 4) בפרק פתיחת העונה הרביעית ישובו קאט ווינסנט מירח הדבש לאחר חתונתם כשהם חולקים קשר חזק מאי פעם, ואף כי נראה שעתידם הוורוד לפניהם, אויבים חדשים צפויים להיכנס לחייהם: לוכדי חיות רודפים אחרי וינסנט במטרה להביא למותו, והמאבק בהם צפוי להכניס מתחים חדשים אל נישואיהם של הזוג הטרי. האם זהו רק שלב ביחסים או שהקשיים יביאו לפרידה?

(על הסדרה) קתרין "קאט" צ'נדלר (קריסטין קרוק, "סמולוויל") היא בלשית חכמה וקשוחה במחלק הרצח, שעברה הטראגי רודף אחריה. בתור נערה היא היתה עדה לרצח של אמה על ידי שני רוצחים עם אקדחים. גם קאט היתה נרצחת אילולא משהו, או מישהו, הציל את חייה. אף אחד לא האמין לה אף פעם אבל היא יודעת שזו לא היתה חיה שתקפה את הרוצחים. למרות שזו היתה יישות מוזרה ומפחידה, היא היתה אנושית.

שנים עברו, ולמרות שחשבה על אמא שלה בכל יום, קאט היא אשה חזקה ומלאת בטחון, בלשית מעולה שעובדת בצמוד לשותפתה המוכשרת גם היא, טס וורגס (נינה ליסנדרלו, "האחות ג'קי"). שתי הנשים מהוות צוות לעניין והפכו להיות חברות קרובות בזמן שעבדו על מקרי רצח רבים תחת הפיקוח של הבוס הקשוח אבל הוגן שלהם, ג'ו בישופ (בריאן וויט, "המגן").

בזמן שקאט וטס חוקרות מקרה חדש הן מגלות טביעות אצבע שמובילות לרופא יפה תואר בשם וינסנט קלר (ג'יי רייאן, "טרה נובה"), שכביכול נהרג על ידי אש אויב בזמן ששירת באפגניסטן ב- 2002. בחקירה נוספת מתגלה שוינסט עדיין בחיים, ועקב נסיבות מסתוריות הוא נאלץ לחיות מחוץ לחברה המסורתית וב- 10 שנים האחרונות הוא היה נמצא במחבוא. בעזרתו של חבר ילדות שלו, טי ג'יי פורבס (אוסטין בייסיס), וינסנט היה יכול לשמור על סודו האפל- בעת זעם הוא הופך להיות חיה מבעיתה שלא מסוגלת לשלוט על כוחה וחושייה המחודדים. קאט נדהמת לגלות שוינסט הוא ה"חיה" שהצילה אותה הלילה הרצח של אמה. וינסנט לא מוכן להודות באמת המלאה- שהוא קשור לקאט באופן רגשי וצפה בה במשך שנים.

קאט מסכימה להגן על הזהות הסודית של וינסנט בתמורה לכל תובנה שיכולה להיות לו בקשר לרצח של אמה. כך מתחילה מערכת יחסים סבוכה בין קאט לוינסנט, שמבין שהקשר ביניהם הרסני עבור שניהם. האובססיה הסודית של קאט עם וינסנט משפיעה על מערכת היחסים שלה עם כל הסובבים אותה, ובמיוחד עם טס, שחשה שקאט מסתירה ממנה משהו.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 03.03.2013
זמן ריצה:
60 דקות (שעה)
צבע:
צבע

חברות מעורבות

יצירה
משחק
... קתרין "קאט" צ'נדלר (בשנים 2012-?)
... וינסנט קלר (בשנים 2012-?)
... אוון (בשנים 2012-?)
... ג'יי-טי (בשנים 2012-?)
... טס (בשנים 2012-?)
... ג'ו (בשנים 2012-?)
... התר צ'נדלר (בשנים 2012-?)
... ד"ר סורנסון (בשנים 2013-?)
(בשנים 2012-?)
(בשנים 2013-?)
(בשנים 2013-?)

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.