ריטה יהאן פורוז - כרזה

ריטה יהאן פורוז (2013)

Rita Yahn Poruz

ישראל  ·  תעודה  ·  שעה ו-31 דקות  ·  סרט תעודה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.0
28 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
ערב יום הולדתה ה-49, כשברקע המתיחות הגדולה בין טהרן לירושלים, ריטה יהאן-פורוז, שעלתה עם משפחתה בגיל שמונה מאיראן, מקליטה בפעם הראשונה אלבום בפרסית. תוך כדי הוצאת האלבום מצטיירת תמונה משפחתית של קשר חזק בין ריטה ואחיותיה ו...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
ערב יום הולדתה ה-49, כשברקע המתיחות הגדולה בין טהרן לירושלים, ריטה יהאן-פורוז, שעלתה עם משפחתה בגיל שמונה מאיראן, מקליטה בפעם הראשונה אלבום בפרסית. תוך כדי הוצאת האלבום מצטיירת תמונה משפחתית של קשר חזק בין ריטה ואחיותיה ובינן לבין הוריהן, יחד עם הגעגוע למולדת החסומה ולמשפחה המפוזרת בעולם. את סופו של המסע האישי והאינטימי הזה אפילו ריטה לא הייתה יכולה לדמיין. שנה מאוחר יותר, במלאת לה חמישים, ריטה מקבלת הזמנה רשמית להופעה בבניין האו"ם בניו יורק. הזמנה זו, יחד עם תגובות אוהדות ממעריצים איראנים, מוכיחות את מה שכבר ידוע אך רבים מאיתנו נוטים לשכוח: מדינות מורכבות מפרטים, ואין כמו מוזיקה כאמצעי לחבר ביניהם.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 07.06.2013
זמן ריצה:
91 דקות (שעה ו-31 דקות)
צבע:
צבע

חברות מעורבות

משחק
עצמה

כל המשתתפים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.