הקרב הגדול של מוחמד עלי - כרזה

הקרב הגדול של מוחמד עלי (2013)

Muhammad Ali's Greatest Fight

ארה"ב  ·  ביוגרפיה, דרמה  ·  שעה ו-37 דקות  ·  סרט טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.8
1,820 מצביעים
גולשי IMDb
4.9
45 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
בשנת 1967 היה מוחמד עלי בגג העולם. אחרי שלוש שנים כאלוף העולם, כשהוא מנצח את כל יריביו בקלות מרהיבה, ומהירות אגרופיו מתחרה רק עם חדות לשונו, נראה היה שאיש אינו מסוגל לעצור אותו. אך אז הגיע צו הגיוס לויאטנם. בניגוד לאלביס ...
כריסטופר פלאמר (ג'ון מרשל הרלן)
פרנק לנג'לה (וורן בורגר)
אין תמונה
דני גלובר (ג'סטיס תורגוד מרשל)
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
בשנת 1967 היה מוחמד עלי בגג העולם. אחרי שלוש שנים כאלוף העולם, כשהוא מנצח את כל יריביו בקלות מרהיבה, ומהירות אגרופיו מתחרה רק עם חדות לשונו, נראה היה שאיש אינו מסוגל לעצור אותו. אך אז הגיע צו הגיוס לויאטנם. בניגוד לאלביס פרסלי, עלי סרב להתגייס והביע את התנגדותו הנמרצת למלחמה שבה "האדם הלבן שולח את האדם השחור להרוג את האדם הצהוב". בעקבות זאת הוא נדון לחמש שנות מאסר, תוארו נשלל ממנו ונאסר עליו להיכנס לזירה. אולם לא אדם כעלי יקבל את הדין בשקט. במשך שלוש שנים הוא נאבק בגזירה עד שההחלטה הגיעה לבית המשפט העליון של ארה"ב.
סרטו של פרירס מתרכז בשלב זה, האחרון והמכריע, שבו צוות שופטים שהורכב מגברים לבנים מבוגרים ושמרנים היה צריך להכריע על גורלו של הספורטאי השחור המפורסם והמושמץ ביותר בעולם. הדיונים והמחלוקות מאחורי הקלעים חושפים נתח לא מוכר של היסטוריה אמריקאית ומעלה סוגיות מרתקות על גזע, חופש ביטוי והנכונות להקריב הכל למען צדקת הדרך.

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 08.10.2013
זמן ריצה:
97 דקות (שעה ו-37 דקות)
צבע:
צבע

תסריט
משחק
... ג'ון מרשל הרלן
... וורן בורגר
... ג'סטיס תורגוד מרשל

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.