ריי דונובן (2013) תקציר עונה 1 והפרקים

תקצירי הפרקים בעונה 1 של ריי דונובן
(עונה 1, פרק 1)
פרק #1.01
ע01פ01
ריי דונובן הוא "פיקסר"- האיש שאחראי להוציא את מפורסמי ועשירי L.A מהבורות שחפרו לעצמם. הבעיות של ריי מתחילות עם שחרורו המוקדם של אביו מיקי מהכלא. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 2)
פרק #1.02
ע01פ02
כאשר ריי מגלה כי אביו מיקי רצח כומר בבוסטון טרם הגעתו ללוס אנג'לס, הוא מחליט להוציא לפועל תכנית שמטרתה להחזיר את מיקי אל מאחורי הסורגים. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 3)
פרק #1.03
ע01פ03
למרות אזהרותיו של ריי, מיקי מנסה להתערב בחייהם של באנצ'י וטרי. עזרא גולדמן, עורך ערב הוקרה לאשתו המנוחה, אך פשעים מעברו ממשיכים לרדוף אותו. בינתיים, המתח ביחסיהם של ריי ואשתו גובר. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 4)
פרק #1.04
ע01פ04
המשפחה נוסעת ליום היכרות בבית ספר יוקרתי, בו אבי מעוניינת שבריג'יט תלמד, אך העבודה של ריי לא נותנת לו מנוחה. מיקי, נוסע לבקר את חברתו לשעבר יחד עם באנצ'י ודאריל. ריי מקבל חדשות רעות בנוגע לתכניתו להשיב את אביו לכלא. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 5)
פרק #1.05
ע01פ05
עזרא נקלע לתאונה וריי נחלץ לעזרתו, אלא שאז הוא זוכה לביקור מפתיע. מיקי מנסה להוציא מידע מפליל מעזרא. ברידג'ט ומרווין מתקרבים, ואבי מתחילה לשאול שאלות על תחום העיסוק של בעלה. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 6)
פרק #1.06
ע01פ06
ריי אוסר על המשפחה מלהיפגש עם מיקי. באנצ'י מארגן מסיבת חנוכת בית, אך דברים יוצאים משליטה. ריי מנסה לנער מעליו את ואן מילר, חוקר אף-בי-איי שפתח נגדו בחקירה, ומצבו של עזרא מידרדר והוא נאלץ לעבור ניתוח. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 7)
פרק #1.07
ע01פ07
ריי טס לבוסטון כדי להיפגש עם סולי (ג'יימס וודס בתפקיד אורח) ולקדם את תכניותיו נגד אביו. בינתיים, יחסיו של ריי עם בריג'ט מתערערים כשהוא אוסר עליה להיפגש עם מרווין. אבי נפגשת עם חברה, אך נסחפת ומסתבכת בצרות. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 8)
פרק #1.08
ע01פ08
טרי מגלה שבעלה של פרנסיס הכה אותה ומחליט להחזיר לו. ברידג'ט נפגשת עם מרווין והוא מספר לה מה ריי עשה לו. טרי, ברנצ'י וריי מרימים כוסית לזכרה של אחותם ותוך כדי העלאת זיכרונות, ריי מגלה פרט חשוב מן העבר. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 9)
פרק #1.09
ע01פ09
ריי ממשיך ללחוץ על איש הקשר שלו באף-בי-איי שילשין על ואן מילר ונוקט באמצעים מיוחדים. חברו של ריי, אבי מסיע את סולי וחברתו ללוס אנג'לס, אך הנסיעה לא מתנהלת על מי מנוחות. ריי שוב מציל את טומי וילר מהסתבכות. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 10)
פרק #1.10
ע01פ10
ריי קובע את חיסולו של מיקי לערב האגרוף שייערך במועדון של טרי, אלא שהתוכניות משתבשות כשמיקי מקבל טלפון ממכרה. דארל לא מוכן לעלות לזירה בלי מיקי, שמאחר, ובאנצ'י מתערער כשהוא נתקל בכומר שאנס אותו. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 11)
פרק #1.11
ע01פ11
ברנצ'י נתקל במפגש אלים עם מישהו מעברו. ריי נאלץ להתמודד עם משבר במועדון של טרי, ומיקי נלקח לחקירה משטרתית כשמקרה רצח מתרחש באזור. בינתיים, האיום של סולי הופך רציני יותר וריי שולח את אבי להגן על משפחתו. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)

« רשימת הפרקים והעונות של ריי דונובן

ריי דונובן

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.