ריי דונובן - כרזה

ריי דונובן (2013-2020)

Ray Donovan

ארה"ב  ·  דרמה, פשע  ·  שעה  ·  סדרת טלויזיה
4
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

הביקורות ממוצעות או מעורבות

צוטטו 4 ביקורות

8.3
72,406 מצביעים
גולשי IMDb
5.7
48 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(עונה 5)
" "ריי דונובן" לא באמת משתנה, אפילו אם היא הורגת דמות ראשית; היא רק מוצאת תירוצים חדשים להמשיך ולהיות מה שהיא, סיבות חדשות להמשיך עם מעגל התוגה הזה. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 5)
" משהו הסתבך להם מאוד ב–showtime, וצריך לקוות שיחזירו לנו מהר את ריי. ריי שלנו, המרביץ, היורה, המקמבן, המתעסק עם נשים ולא מיילל על אשתו המתה. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 1)
" דמויות מחוספסות שהן על גבול הפארודיה קראו הכל דף ביקורת ותגובות
" מעניינת, אבל לא פעם יותר מעצבנת ממסקרנת. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 7) בעונה השביעית, ריי ממשיך בטיפול הנפשי אצל המטפל שלו (זוכה האמי וגלובוס הזהב אלן אלדה) בעודו מתמודד עם ראש העיר המושחת פראטי (זאק גרנייר, האישה הטובה) שמצליח להחזיר רוחות מעברו של מיקי לעיר ניו יורק, שוטרת מקומית שרודפת אח...
(על הסדרה) הסדרה מתרחשת בלוס אנג'לס הנוצצת, בה ריי דונובן (שרייבר) הוא פיקסר למפורסמים והעשירים - האיש שאחראי להשיג כל דבר, לתקן כל בעיה ולהוציא אותם מהבורות שחפרו לעצמם.
בין לקוחותיו יש אנשי עסקים עשירים, אתלטים עם חוזי פרסום שמני...
אין תמונה
אן בידרמן (יצירה)
ליאב שרייבר (ריי דונובן)
אין תמונה
פולה מלקומסון (אבי דונובן)
אין תמונה
אדי מרסאן (טרי דונובן)
אין תמונה
דאש מיהוק (באנצ'י דונובן)
ג'ון ווייט (מיקי דונובן)
(עונה 7) בעונה השביעית, ריי ממשיך בטיפול הנפשי אצל המטפל שלו (זוכה האמי וגלובוס הזהב אלן אלדה) בעודו מתמודד עם ראש העיר המושחת פראטי (זאק גרנייר, "האישה הטובה") שמצליח להחזיר רוחות מעברו של מיקי לעיר ניו יורק, שוטרת מקומית שרודפת אחר האמת ולקוחות ותיקים וחדשים – ריי נאבק למצוא איזון בין טיפול בלקוחותיו לטיפול בעצמו. באנצ''י, שמקווה למצוא התחלה חדשה, גר בינתיים בדירתו של ריי ועובד בבית מרקחת. טרי מקבל הצעה לטיפול חדש במחלתו, דריל מנסה למצוא את מקומו בשבט דונובן, וברידג''יט וסמית''י מתמודדים עם חיי הנישואין.

(על הסדרה) הסדרה מתרחשת בלוס אנג'לס הנוצצת, בה ריי דונובן (שרייבר) הוא "פיקסר" למפורסמים והעשירים - האיש שאחראי להשיג כל דבר, לתקן כל בעיה ולהוציא אותם מהבורות שחפרו לעצמם.
בין לקוחותיו יש אנשי עסקים עשירים, אתלטים עם חוזי פרסום שמנים, כוכבים עם יותר כסף משיוכלו לבזבז, ובכולם הוא מטפל. ריי הוא האיש הראשון שמרימים אליו טלפון כשהעניינים מסתבכים. הוא האיש שיכול לפתור כל בעיה, לא משנה עד כמה היא מסובכת, ולגרום לה להעלם – חוץ מבעיה אחת... המשפחה שלו.
שורשיו של ריי נעוצים במשפחתו מדרום בוסטון, והבעיות שלו מתחילות עם שחרורו הבלתי צפוי של אביו מיקי דונובן (וייט) מהכלא...

ז'אנר:
מידע לצופים
2 מועמדויות לפרסים חשובים במיוחד (כל הפרסים »)
מידע לחוקרים ולמקצוענים
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.