בייב מגנט (2014)

Babe Magnet

ישראל  ·  שעשועון  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

4.8
13 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
בבייב מגנט ארבעה רווקים יתחרו על לבה של רווקה אחת (או לחילופין, ארבע רווקות יתחרו על לבו של רווק אחד). בסוף כל סיבוב תחליט הרווקה מי מהמתחרים מושך אותה ומי לא, ותדיח מתחרה אחד, כך שעד הסיבוב האחרון יישאר הזוכה שהוא הבייב ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
ב"בייב מגנט" ארבעה רווקים יתחרו על לבה של רווקה אחת (או לחילופין, ארבע רווקות יתחרו על לבו של רווק אחד). בסוף כל סיבוב תחליט הרווקה מי מהמתחרים מושך אותה ומי לא, ותדיח מתחרה אחד, כך שעד הסיבוב האחרון יישאר הזוכה שהוא ה"בייב מגנט" שלה. בכל פעם שהיא דוחה את המתמודדים שלא משכו אותה, היא עושה את זה בעזרת מגנט ענק ומתקנים מגנטיים מצחיקים שטרם נראו בטלוויזיה.
בין המתקנים המגנטיים שימשכו את הרווקים או ידחו אותם והומצאו במיוחד בשביל הפורמט - "גרדום בשחקים" שאליו ממוגנטים המתחרים ומשם אחד יידחה וייפול, "מגנט מפנה גרוטאות" שיבוא ויאסוף את המתחרה המודח, מקררים שאליהם ימוגנטו המתחרים ועוד.
ירון ברובינסקי, בתפקיד המנחה, ואורי גוטליב, המומחה שלצדו - אמן פיתוי בעל תואר בפיתוי ממכללת אריאל שבשומרון, יעזרו לרווק/ה לסנן את המתחרים בעזרת שאלות משעשעות, פרועות ונועזות.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 06.03.2014
צבע:
צבע

משחק
... מנחה עצמו
... מנחה עצמו

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.