דה ניק - כרזה

דה ניק (2014)

The Knick

ארה"ב  ·  דרמה  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

8.5
32,123 מצביעים
גולשי IMDb
5.7
17 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
" כאן נכנס קלייב אואן. האופן שבו הוא הופך את ת'אקרי לדמות אדירה וממגנטת שקשה להתיק ממנה את העיניים, מושכת למעלה את כל היצירה. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 2) בעונה השניה, דוקטור ג''ון ת''אקרי (קלייב אוון), המנתח המבריק, שמנסה לדחוק את גבולות הרפואה ולמצוא פתרון וטיפול לתעלומות רפואיות רבות, ממשיך ליפול מטה עם התמכרותו הקשה לקוקאין.
(על הסדרה) הסדרה עוסקת ברפואה, במוסר, וביחסים בין גזעיים, בתחילת המאה העשרים ומספרת את סיפורם של המנתחים, האחיות וכוח העזר בבית החולים הניו יורקי הכושל ניקרברקר או בקיצור The Knick, אשר דוחקים את גבולות הרפואה, בעת בה אחוזי התמותה ה...
קלייב אוון (ד"ר ג'ון ת'אקרי)
אין תמונה
אנדרה הולנד (ד"ר אלגרנון אדוארד)
אין תמונה
ג'רמי בוב (הרמן ברו)
אין תמונה
ג'ולייט ריילנס (קורנליה רוברטסון)
אין תמונה
איב יוסון (לוסי אלקינס)
אין תמונה
כריס סאליבן (טום קלירי)
אין תמונה
קארה סימונס (הנזירה הריאל)
אין תמונה
אריק ג'ונסון (ד"ר אוורט גלינג'ר)
אין תמונה
מייקל אנגארנו (ד"ר ברטם)
תקצירי פרקים 9 פרקים ב-2 עונות
(עונה 2, פרק 9)
פרק #2.09
ע02פ09
הבעיות בין גאלינג'ר ואדוארדס מגיעות לנקודת רתיחה לאחר בוררות רפואית. בינתיים, הקשר בין ד"ר תאקרי וקפטן רוברטסון נחשף, ובארו נסחט ע"י אשתו. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 2, פרק 8)
פרק #2.08
ע02פ08
יחסיהם של גלינג'ר ואישתו מקבלים תפנית מפתיעה. בינתיים, ד"ר תאקרי מבצע ניתוח פלסטי, והבעיות בנישואיו של בארו מגיעות לנקודת שיא. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 2) בעונה השניה, דוקטור ג''ון ת''אקרי (קלייב אוון), המנתח המבריק, שמנסה לדחוק את גבולות הרפואה ולמצוא פתרון וטיפול לתעלומות רפואיות רבות, ממשיך ליפול מטה עם התמכרותו הקשה לקוקאין.

(על הסדרה) הסדרה עוסקת ברפואה, במוסר, וביחסים בין גזעיים, בתחילת המאה העשרים ומספרת את סיפורם של המנתחים, האחיות וכוח העזר בבית החולים הניו יורקי הכושל "ניקרברקר" או בקיצור "The Knick", אשר דוחקים את גבולות הרפואה, בעת בה אחוזי התמותה היו גבוהים ולא היתה אנטיביוטיקה כלל.
בניו יורק של שנת 1900, בית החולים ניקרבוקר חווה תהפוכות עצומות בעקבות עזיבתם של פטרונים עשירים, הגעתם של פציינטים עניים, וניהול לקוי במיוחד של כספי בית החולים. אחד מכוכבי בית החולים שנשארו, הוא ג'ון ת'אקרי (קלייב אוון), מנתח מבריק, שמנסה לדחוק את גבולות הרפואה ולמצוא פתרון וטיפול לתעלומות רפואיות רבות, בעודו מפתח התמכרות קשה לקוקאין, סם חוקי באותה עת.
בניגוד לרצונו, ת'אקרי מוצמד לעבוד עם הרופא השחור הצעיר אלגרנון אדוארד (אנדרה הולנד, "42") ששיטותיו וחוכמתו גורמות ליריבות בינו לבין ת'אקרי, והוא מתקבל בזלזול על ידי הרופאים האחרים ובדעות קדומות על ידי החולים. קורנליה רוברטסון (ג'ולייט ריילנס) היא ביתו של טייקון ספנות עשיר, ויש לה השפעה משמעותית על מה שקורה בבית החולים, והיא גם זו ששכרה את אדוארדס, במקום בן טיפוחיו של ת'אקרי, דר' אוורט גלינג'ר (אריק ג'ונסון).

ז'אנר:
מידע לצופים
1 מועמדויות לפרסים חשובים במיוחד (כל הפרסים »)
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 16.08.2014
צבע:
צבע


משחק
... ד"ר ג'ון ת'אקרי (בשנים 2014-?)
... ד"ר אלגרנון אדוארד (בשנים 2014-?)
... הרמן ברו (בשנים 2014-?)
... קורנליה רוברטסון (בשנים 2014-?)
... לוסי אלקינס (בשנים 2014-?)
... טום קלירי (בשנים 2014-?)
... הנזירה הריאל (בשנים 2014-?)
... ד"ר אוורט גלינג'ר (בשנים 2014-?)
... ד"ר ברטם (בשנים 2014-?)

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.