הקלמרים - כרזה

הקלמרים (2012)

HaKalmarim

-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.5
35 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
הקלמרים עוקבת אחר פרויקט ייחודי וראשון מסוגו של משטרת ישראל בשיתוף עם משרד החינוך, להקים את תחנת משטרת הילדים הראשונה בתוך בית הספר ארזים בכפר סבא. מטרת הפרויקט – לתת מענה מהיר ומיידי לבעיותיהם של ילדי בית הספר. שני השוטר...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
"הקלמרים" עוקבת אחר פרויקט ייחודי וראשון מסוגו של משטרת ישראל בשיתוף עם משרד החינוך, להקים את תחנת משטרת הילדים הראשונה בתוך בית הספר "ארזים" בכפר סבא. מטרת הפרויקט – לתת מענה מהיר ומיידי לבעיותיהם של ילדי בית הספר. שני השוטרים שמופקדים על המשימה הם קלמ"ר (קצין ללא מטרה רצינית) עודד בורמן, וקלמ"ר (ממש אותו דבר) אבי קפטה... והם, שניהם, איך נאמר בעדינות,. לא העפרונות הכי מחודדים בקלמ"ר.
במהלך העונה יתמודדו הקלמרים עם בעיות כמו: מורה שמרדימה את הילדים מרוב שעמום, הורים קמצנים, מורה שאי אפשר לקרוא את כתב היד שלה, תחרות ריאליטי בבית הספר, חגיגות בת מצווש בקפיטריה, ביקור של פרעונים בבית הספר, ביקור של אלוהים ועוד.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
צבע:
צבע

בימוי
(בשנים 2012-?)
תסריט
אבי בלקין (בשנים 2012-?)
משחק
(בשנים 2012-?)
(בשנים 2012-?)
(בשנים 2012-?)
(בשנים 2012-?)
(בשנים 2012-?)
(בשנים 2012-?)
(בשנים 2012-?)
(בשנים 2012-?)
... עומר דדשוב (בשנת 2013)כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.