הסרט הישראלי "כלבת" זכה בפסטיבל האימה בואנוס איירס 2011

"כלבת". עפר שכטר. צילום: גיא רז.

"כלבת". עפר שכטר. צילום: גיא רז.

הסרט הישראלי "כלבת" של אהרון קשלס ונבות פפושדו זכה בפרס הסרט הטוב ביותר של פסטיבל האימה בואנוס איירס 2011 (ה-12 במספר) בארגנטינה. השופטים גם העניקו ציון לשבח לבימוי ולמשחק בסרט, ונימקו את בחירתם לפרס הראשי ב"בניה מחדש של ז'אנר הסלאשרים והדרכת הצופה באמצעות הפתעות ממגנטות, מבלי ליפול לקלישאות."

הסרט מגולל את סיפורם של אח ואחות הנמלטים מביתם בעקבות סוד אפל ונופלים לידיו של פסיכופת רצחני. מסע ההצלה שלהם סוחף שני שוטרים, ארבעה טניסאים ויערן למערבולת של פחד, אימה ואלימות. הנרי דוד, ליאת הר לב, ליאור אשכנזי, דני גבע, מנשה נוי, עפר שכטר, רן דנקר, אניה בוקשטיין ויעל גרובגלס מככבים.

"כלבת" הוקרן כבר בעשרות פסטיבלים בעולם, ועל פרסיו נמנה פרס המבקרים מפסטיבל פנטאספורטו והפרס הראשון של פסטיבל מייל היי, שאותו גם פתח. קשלס ופפושדו נמצאים בימים אלו בתהליך ליהוק של השחקנים הראשיים לסרטם הבא, שיהיה מז'אנר המתח ופרטיו נשמרים כרגע בסוד.

יאקוזה

כל הכבוד אבל ממש לא מדובר בסרט אימה, אולי קומדית אימה? הסרט עצמו חלש מאוד, כאילו ולקחו פיסות עלילה מכל מני סרטים וצירפו לסרט אחד. לדעתי מה שעשה כאן את הבאז הגדול הוא שכביכול מדובר בסרט האימה הישראלי הראשון.

אלי שגב

כן, זו די קומדית אימה 🙂 אבל שלוקחת את עצמה ברצינות, לא קומדיה סטייל הבורר 🙂

תורך להביע את עצמך. מה תרצה להגיב בנושא?