הוכרזו מועמדי פרסי האקדמיה הישראלית לטלויזיה 2012

מאת
16 בדצמבר 2012 בשעה 12:53
"30 ש"ח לשעה". רותי בורנשטיין, סופיה אוסטריצקי, סמירה סאראיה.

"30 ש"ח לשעה". רותי בורנשטיין, סופיה אוסטריצקי, סמירה סאראיה.

הוכרזו המועמדים לפרסי הטלויזיה של האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלויזיה 2012 (ה-10 במספר), שיוענקו גם הפעם – בשנה הבאה 2013. את מספר המועמדויות מובילים ערוץ 10 ו-HOT עם 12 מועמדויות, וצמודה אחריהם זכיינית ערוץ 2, קשת, עם 11 מועמדויות. yes מחזיקה ב-8 מועמדויות, וזכיינית ערוץ 2 האחרת, רשת, עם 7 מועמדויות.

טקס הענקת הפרסים יתקיים ב-4 בינואר 2013, ברידינג 3 בתל אביב.

רשימת המועמדים לפרסי הטלויזיה הישראלית (היצירה הטלויזיונית) 2012:

סדרה ומיני סדרת הדרמה הטובה ביותר
"אחת אפס אפס"
"אננדה"
"המיוחדת"
"סרוגים", עונה 3
"30 ש"ח לשעה"
"תא גורדין"

הסדרה קומית הטובה ביותר
"בנות הזהב", עונה 2
"החיים זה לא הכל", עונה 9
"זנזורי"
"עבודה ערבית", עונה 3
"פולישוק", עונה 2
"רמזור", עונה 3

"זנזורי". יובל סמו, עירית קפלן.

"זנזורי". יובל סמו, עירית קפלן.

סדרת התעודה הטובה ביותר
אבודים עם צופית גרנט
האלבומים
המסע המופלא של אהרוני וגידי
על דרך המשי
הקיבוץ
סוף לסיפור

תכנית המציאות (ריאליטי) הטובה ביותר
האח הגדול 4
היפה והחנון 3
הישרדות VIP
מאסטר שף 2
THE VOICE ישראל

תכנית דוקו-ריאליטי הטובה ביותר
בואו לאכול איתי
בטבעת זו 2
חי ב-LA LA לנד
חלומות מפלסטיק
מחוברות 2

תכנית הבידור הטובה ביותר
ארץ נהדרת 9
בובה של לילה
הפרויקט הירוק
טלוויזיה במיטבה
מצב האומה 4
קאמבק 2

"ארץ נהדרת".

"ארץ נהדרת".

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי הטובה ביותר
אולפן ליגת האלופות
הכל תרבות
חדשות הבידור
סיפור מנצח
ערב טוב עם גיא פינס

תכנית האירוח הטובה ביותר
אל תשאל
דיוקן 3
הינשופים
חדר 101
חוצה ישראל

שעשועון הטלוויזיה הטוב ביותר
"אחד נגד מאה 6"
"אל תפיל את המיליון"
"לעוף על המיליון"
"משאבת הכסף"

תכנית ילדים ונוער הטובה ביותר
"אליפים 2"
"גאליס"
"הפיג'מות 7"
"חצויה 3 "
"קופיקו 3"

"גאליס".

"גאליס".

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות הטובה ביותר
"אורלי וגיא"
"היום שהיה"
"המקור"
"לונדון וקירשנבאום"
"עובדה"

בימוי הטוב ביותר בסדרת דרמה, מיני דרמה וסדרת ילדים ונוער
אוהב פלנץ, "אננדה"
אמיר מן, "אחת אפס אפס"
דוד אופק, שרי עזוז, "30 ₪ לשעה"
דניאל סירקין, "תא גורדין"
עודד דוידוף, "תמרות עשן 2"
עודד רסקין, ", "המיוחדת"

התסריט הטוב ביותר בסדרת דרמה, מיני דרמה וסדרת ילדים ונוער
אמיר מן, "אחת אפס אפס"
דנה מודן, ", "אננדה"
יוסי מדמוני, "30 ₪ לשעה"
משה זונדר, עמי אמיר, ליאורה קמינצקי, יונתן גל, "המיוחדת"
רון לשם, עמית כהן, יזהר הר לב, "תא גורדין"

הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית
אוהד פרח, "רמזור 3"
בן בכר, "זנזורי"
עדי בנימינוב, "החיים זה לא הכל 9"
שי קפון, "עבודה ערבית 3"
שמואל הספרי, "פולישוק 2"

התסריט הטוב ביותר בסדרה קומית
אדיר מילר, רן שריג, "רמזור 3"
דניאל לפין, חיים אידיסיס, גאיה וילדמן, "החיים זה לא הכל 9"
יובל פרידמן, "זנזורי"
סייד קשוע, "עבודה ערבית 3"
שמואל הספרי, "פולישוק 2"

"תא גורדין". מארק איווניר, רן דנקר.

"תא גורדין". מארק איווניר (משמאל) עם רן דנקר.

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה, מיני דרמה וסדרת ילדים ונוער
גל תורן, "המיוחדת"
יורם טולדנו, "תמרות עשן 2"
מארק איווניר, "תא גורדין"
מיכאל מושונוב, "קטמנדו"
עמוס תמם, "אחת אפס אפס"
קייס נאשף, "אננדה"

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה, מיני דרמה וסדרת ילדים ונוער
אפרת דור, "אחת אפס אפס"
דנה מודן, "אננדה"
הלנה ירלובה, "תא גורדין"
יעל שרוני, "המיוחדת"
רותי בורשטיין, "30 ₪ לשעה"

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית
אבי קושניר, "החיים זה לא הכל 9"
אדיר מילר, "רמזור 3"
יובל סמו, "זנזורי"
נורמן עיסא, "עבודה ערבית 3"
ששון גבאי, "פולישוק 2"

השחקנית הטוב ביותר בסדרה קומית
חנה אזולאי הספרי, "פולישוק 2"
ליאת הרלב, "רמזור 3"
עירית קפלן, "זנזורי"
קלרה חורי, "עבודה ערבית 3"
רבקה מיכאלי, "בנות הזהב 2"

תורך להביע את עצמך. מה תרצה להגיב בנושא?