זנזורי - כרזה

זנזורי (2012)

Zanzuri

ישראל  ·  דרמה, קומדיה  ·  30 דקות  ·  מיני סדרה
7.0
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 3 ביקורות

5.5
102 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
" קומדיה וולגרית שמתבססת על אנשים 'מתבהמים' אף פעם לא היתה כוס התה שלי, ולכן הופתעתי ש"זנזורי" כן העלתה לי חיוך על הפנים. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(12.06.12)
" הדמויות, שוליות כמרכזיות, לא מצליחות להתרומם מעבר לפתרון הברור והמיידי, לתספורת המעוכה, לקרחת, לחולצה המכוערת. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
פיני זנזורי הוא מורה לנהיגה בן 40 מיבנה, שמקבל את הבשורה שנותרה לו שנה אחת לחיות, ויוצא להגשים את כל חלומותיו.
אין תמונה
אין תמונה
דפנה פרנר (יצירה)
יובל סמו (פיני זנזורי)
עירית קפלן (חני זנזורי)
אלברט כהן (טוביה זנזורי)
דני גבע (שמשון)
אורן זגמן (מלאני זנזורי)
אין תמונה
דני ברמן (שקד זנזורי)
אין תמונה
שינה ריי (מייקלג'קסון)
אין תמונה
אין תמונה
תקצירי פרקים 9 פרקים בעונה אחת
(עונה 1, פרק 13)
"מעצר"
ע01פ13
פיני רץ בעירום במשחק כדורגל ומוצא עצמו במעצר. הוא משוכנע שמעשה השובבות שלו יתקבל בסלחנות אבל מהר מאד הוא מגלה שלמעצר קל להכנס אבל קשה לצאת. שחקן אורח: דני ליטני. כ' עב' (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 12)
"מוסטנג"
ע01פ12
פיני מחליט לחיות כאילו אין מחר (ואולי באמת אין לו מחר) ומבזבז כסף בכמויות. הוא מוצא עצמו בדילמה אדירה כשהוא צריך לבחור בין הגשמת חלום לחני לבין רכישת הרכב עליו הוא חלם כל חייו. (שחקן אורח עמי סמולרצ'יק). (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
פיני זנזורי, המתגורר ביבנה עם אשתו ושני הילדים. זנזורי הוא האזרח הישראלי הממוצע, בעל עבודה ממוצעת שחוזר הביתה ומעביר את ערביו מול הטלוויזיה ואת ימי שישי בתור לתחנת הדלק, כדי לקבל את העיתון בחינם.ביום הולדתו ה-40, חייו של זנזורי משתנים כשאביו מגיע אליו עם שתי בשורות: האחת היא שכל הגברים במשפחה מתו בשנה ה-40 לחייהם והשנייה כי הוא מאומץ. בתהליך השלמה עם השנה האחרונה לחייו, מחליט זנזורי להגשים את כל החלומות והפנטזיות שלו, החל מלרוץ עירום במגרש כדורגל ועד לישיבה בכלא.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על המיני סדרה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על המיני סדרה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.