הוכרזו המועמדים לפרסי האקדמיה לטלויזיה 2013-14: הוט מובילה עם 16 מועמדויות

מאת
30 בדצמבר 2013 בשעה 10:37
"אופוריה". רוני דלומי.

"אופוריה". רוני דלומי.

האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלויזיה פרסמה את המועמדים שלה לפרסים בתחום היצירה הטלויזיונית 2013-2014 (ה-11 במספר). HOT מובילה עם 16 מועמדויות, ואחריה מיד yes עם 15 מועמדויות. הערוצים המסחריים משתרכים מעט מאחור, עם 11 מועמדויות לקשת, ואחריה ערוץ 10 עם 10 מועמדויות ורשת עם 9 מועמדויות. הערוץ הראשון הצליח לקלוע לשתי מועמדויות, והחינוכית צמודה עם מועמדות אחת.

טקס הענקת הפרסים יתקיים ב-24 בינואר, 2014, במסגרתו גם יוענק פרס מפעל חיים לבמאי, התסריטאי והמפיק, רם לוי.

סדרת דרמה הטובה ביותר:
"אופוריה"
"אלנבי"
"בני ערובה"
"הבורר 4"
"חטופים 2"
"שטיסל"

סדרה קומית הטובה ביותר:
"בלתי הפיך"
"המשרד 2"
"הפרלמנט"
"יום האם"
"עבודה ערבית 4"

הבימוי הטוב ביותר בסדרת דרמה/מיני סדרה/סדרת ילדים ונוער:
אסף ברנשטיין, "אלנבי"
שי כנות, "הבורר 4"
גידי רף, "חטופים 2"
דני סירקין, "חסמב"ה – דור 3"
אלון זינגמן, "שטיסל"

התסריט הטוב ביותר בסדרת דרמה/מיני סדרה/סדרת ילדים ונוער:
גדי טאוב, ארז קו-אל, "אלנבי"
אבנר ברנהיימר, גיא סידיס, "בלו נטלי 2"
רותם שמיר, עומרי גבעון, "בני ערובה"
גידי רף, "חטופים 2"
יהונתן אינדורסקי, אורי אלון, "שטיסל"

הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית:
איתן צור, "המשרד 2"
אסף הראל, "הפרלמנט"
רני סער, "יום האם"
שי קפון, "עבודה ערבית 4"
איתן צור, "פרופיל 64"

התסריט הטוב ביותר בסדרה קומית:
סיגל אבין, רענן שקד, "בלתי הפיך"
עוזי וייל, "המשרד 2"
אסף הראל, אסי כהן, ערן זרחוביץ, מאור כהן, "הפרלמנט"
דניאלה דקל לונדון, "יום האם"
סייד קשוע, "עבודה ערבית 4"
ארז אבני, איתי אדרי, אביב דיבון, "פרופיל 64"

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה/ מיני סדרה/ סדרת ילדים ונוער:
צחי גראד, "אבודים באסיה"
אביב אלוש, "אלנבי"
יהודה לוי, "אמא ואבא'ז"
אסי כהן, "חטופים 2"
דב גליקמן, "שטיסל"
מיכאל אלוני, "שטיסל"

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה/ מיני סדרה/ סדרת ילדים ונוער:
רומי אבולעפיה, "אלנבי"
אלונה איב, "בלו נטלי 2"
איילת זורר, "בני ערובה"
נטע ריסקין, "שטיסל"
איילת זורר, "שטיסל"

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית:
דביר בנדק, "המשרד 2"
אסי כהן, "הפרלמנט"
דרור קרן, "יום האם"
נורמן עיסא, "עבודה ערבית 4"
רועי אסף, "פרופיל 64"

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית:
עדי אשכנזי, "בלתי הפיך"
מלי לוי, "המשרד 2"
ליאת הר לב, "הפרלמנט"
קרן מור, "יום האם"
קלרה חורי, "עבודה ערבית 4"

צילום
איתי נאמן, "חטופים"
אמנון זלאיט, איציק פורטל, "שידוך משמיים"
גיא רז, "אלנבי"
רואי רוט, "שטיסל"
שי גולדמן, "אופוריה"

עריכה
איילה בנגד, עמרי צלמונה, "אלנבי"
בועז ליאון, "לוד: בין יאוש לתקווה"
גלעד אריאל, אתי לי-און זינגמן, איילה בנגד, תמר בן ברוך, "שטיסל"
דני רפיח, "בני ערובה"
יצחק צחייק, "הבורר"
טל רבינר, "החיים כשמועה"

ניהול אמנותי
אייל אלחדד, "בני ערובה"
אמיר ירון, "הפרלמנט"
דני אבשלום, "אלנבי"
עידו דולב, "חטופים"
תמר גדיש, "שטיסל"

עיצוב תלבושות
זמירה רצ'קובסקי, "אלנבי"
לאורה שיים, "חטופים"
לימור משה, "שנות ה-80"
נתן אלקנוביץ', "הבורר"
קרן איל מלמד, עוזי עמרני, "שטיסל"

מוסיקה מקורית
אבי בללי, "אלנבי"
אבי בללי, "לוד בין יאוש לתקווה"
אבי בללי, "שטיסל"
עמית פוזננסקי, "חטופים"
רועי נשיא, אלון כהן, "בני ערובה"
אבי בללי, "ליבוביץ', אמונה, אדמה, אדם"

פסקול
אביב אלדמע, "החיים כשמועה"
אופיר לוקיי, "לוד בין ייאוש לתקווה"
איציק כהן, "חטופים"
יוסי אפלבאום, "שטיסל"
יוסי אפלבאום, איתי אלוהב, "אלנבי"
אלי בן דיין, עמי ארד, "בני ערובה"

איפור
אורלי רונן, "פצועים בראש"
אתי בן נון, "שטיסל"
מאיה גרסטל, "אלנבי"
נילי לוי, "הפרלמנט"
רונית דוגו-ארביב, "בני ערובה"

ספיישל אפקטס ווידאו ארט
איתי תבל, "איכילוב"
דולב טוקטלי, "החממה"
דימה אוסטרובסקי, ירון יישנסקי, פיני קלויר, "פצועים בראש"
מירון אוסלנדר, נדב שלמה גלעדי, רפי בן אהרון, פיני קלויר, "בני ערובה"
פיני קלוויר, מיקי עמרם, "הבורר"

מיני סדרת דרמה הטובה ביותר:
אבודים באסיה
"בלו נטלי 2"
שביתה
שביתה היום שאחרי

סדרת התעודה הטובה ביותר:
איכילוב
החיים כשמועה
לוד בין ייאוש לתקווה
ליבוביץ'. אמונה, אדמה, אדם
שידוך משמיים

תכנית המציאות (ריאליטי) הטובה ביותר:
אקס פקטור ישראל
בית ספר
למוזיקה 2
המירוץ למיליון 3
מאסטר שף 3
The Voice 2

תכנית דוקו-ריאליטי הטובה ביותר:
בוס בהסוואה
גולסטאר
חי בלה לה לנד 2
מחוברים פלוס
סופר נני 4

תכנית הבידור והשעשועון הטובה ביותר:
אמבוש
ארץ נהדרת
המופע של
רד ודביר
כלוב הזהב
מצב האומה

תכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי הטובה ביותר:
אנשים
חדשות הבידור
חי בלילה
ערב טוב
עם גיא פינס
תמונה חדה

תכנית האירוח הטובה ביותר:
גיל ריבה
המעגל
חוצה ישראל
סמולטוק
שי בשישי

סדרת ילדים ונוער הטובה ביותר:
אליפים 3
גאליס 3
החממה
הפיג'מות 8
חסמבה דור 3

תכנית אולפן לילדים ולנוער הטובה ביותר:
הכלב של המדינה
הפרעת קשב
פרויקט הלהקה
ששטוס 2013

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות הטובה ביותר:
אורלי וגיא
המקור
לונדון את קירשנבאום
מבט שני
עובדה

תורך להביע את עצמך. מה תרצה להגיב בנושא?