"הנוקמים 3: מלחמת האינסוף" חצה את רף מיליארד הדולרים בזמן שיא, ובלי הפצה בסין

"הנוקמים 3: מלחמת האינסוף".

"הנוקמים 3: מלחמת האינסוף".

"הנוקמים 3: מלחמת האינסוף" שבר את השיא בן השנתיים וחצי של "מלחמת הכוכבים: פרק 7 – הכוח מתעורר", וחצה את רף מיליארד הדולרים בהכנסות מסביב לעולם בזמן שיא של 11 ימים. "הנוקמים 3" עשה זאת מבלי הדחיפה של השוק הסיני הענקי, שם יעלה הסרט לאקרנים רק בסוף השבוע הקרוב (11 במאי). "הכוח מתעורר" הגיע גם הוא להישג בלי הכנסות מסין, אבל נדרשו לו 12 יום להגיע ליעד. אגב, לפניו, מחזיק השיא היה "עולם היורה" שדרש 13 ימים בקופות מסביב לעולם וגם בכורתו המקבילה בסין הניבה לו 100 מיליון דולרים לבדה.

"הנוקמים 3" הוא הסרט השישי של אולפני מארוול שמגיע למיליארד דולרים, וה-17 של אולפני האב, דיסני. התנופה של הכנסות "הנוקמים 3" הביאו את אולפני דיסני גם לשבור את השיא שהם עצמם קבעו ב-2016 – להגיע ל-3 מיליארד דולרים בקופות מסביב לעולם (ביום אחד, גם כן: 5 במאי, במקום ה-6 במאי).

היעד הגדול הבא של "הנוקמים 3" יהיה לעקוף את 2.068 מיליארד הדולרים שצבר "הכוח מתעורר" בכל זמן הריצה שלו על המסכים מסביב לעולם, ואולי גם את 2.187 מיליארד הדולרים של "טיטאניק". לנצח את השיאן, "אווטאר", על 2.788 מיליארד הדולרים שלו, לא סביר.

שיוכים: שוברי קופות

[…] נאמדות ב-450.8 מיליון דולרים. בלילה שעבר הצליח הסרט לשבור את שיא הזמן למיליארד דולרים – רק 11 ימים. מחוץ לצפון אמריקה הוא הכניס כ-162.6 מיליון דולרים, וסך כל […]

תורך להביע את עצמך. מה תרצה להגיב בנושא?