קווינטין טרנטינו יגיע לישראל לקידום סרטו "ממזרים חסרי כבוד"

מאת
22 ביולי 2009 בשעה 20:30
קווינטין טרנטינו על סט הצילומים של ממזרים חסרי כבוד.

קווינטין טרנטינו על סט הצילומים של "ממזרים חסרי כבוד".

קווינטין טרנטינו יגיע לישראל בכדי לקדם את סרטו המדובר, "ממזרים חסרי כבוד" (ממזרים מבישים). יהיה זה ביקורו הראשון של טרנטינו (או כפי שגיא מכנה אותו, "גאון הקולנוע הגדול מכולם") בארץ, והוא ינכח בפרימיירה החגיגית של הסרט בארץ (בארגונם של אולפני יוניברסל וחברת גלובוס גרופ).

את קווינטין טרנטינו אין צורך להציג (ולמען האמת, בפני הקוראים הקבועים שלנו, גם לא את הסרט, אבל בכל זאת), אך "ממזרים חסרי כבוד", בכיכובו של בראד פיט, מספר על קבוצת חיילים אמריקאים-יהודים הידועים כ"הממזרים", הנבחרים לצאת לצרפת הנשלטת בידי הנאצים בזמן מלחמת העולם השניה, ולהטיל את אימתם על הרייך השלישי באמצעות הרג אכזרי של נאצים רבים ככל האפשר.

דורית ישי, מפיצת סרטי UIP* בחברת גלובוס גרופ: "אנו נרגשים לארח בישראל את טרנטינו, אחד מגדולי הקולנוענים. סרטו החדש 'ממזרים חסרי כבוד' הוא מהסרטים המדוברים ביותר בעולם ולדעתי האישית יצירה קולנועית מסעירה שתגדיל את קהל מעריציו. אני גאה שאולפני יוניברסל ראו בישראל כיעד חשוב לקיום הפרמיירה."

"ממזרים חסרי כבוד" יצא לאקרנים בישראל ב-17 בספטמבר. נכון לעכשיו, לא ידוע על מישהו אחר מההפקה שילווה את טרנטינו בארץ. זוהי השנה השלישית ברצף שגלובוס גרופ מעלה לארץ אנשי קולנוע לביקור בפרימיירה: בשנה שעברה היו אלה בן סטילר, ג'יידה פינקט סמית' וכריס רוק; ולפני שנתיים היה זה ג'רי סיינפלד. מגיע להם הרבה כבוד על כך, כבוד שהם לאו דווקא זוכים לו בימים אלה לצערנו.

עדכון: טרנטינו נחת בארץ עם כריסטוף וולץ ולורנס בנדר. לחצו כאן לקרוא אודות הביקור.

* UIP היא זרוע ההפצה הבין-לאומית של פאראמאונט ויוניברסל.

שיוכים: חדשות סרטים