מיכאל אלוני ביוגרפיה

בעמוד זה מוצגת ביוגרפיה מורחבת אודות מיכאל אלוני, הכוללת אבני דרך חשובות בחיי האישיות. כמו כן, מופיעים בעמוד זה פרטים מזהים נוספים אודות האישים כגון תאריך לידה, ולשימושכם ניתן גם לעבור לעמוד הפילמוגרפיה כדי לראות את רשימת הסרטים והסדרות המלאה בהן נטלה האישיות חלק.

ביוגרפיה

תאריך לידה:
31.01.1984
מקום לידה:
תל אביב, ישראל
פריצה לתודעה:
כיכב בסדרה "השמיניה" (2005)

ביוגרפיה מלאה

מיכאל אלוני הוא שחקן ישראלי, בוגר הסטודיו למשחק של ניסן נתיב.
אלוני נולד ב-1984 לאם עורכת דין ולאב רואה חשבון, וגדל בצפון תל אביב. כנער השתתף בסדנאות משחק בצוותא ובמרכז קהילתי, אך רק בתור תחביב. הוא למד בתיכון חדש פיסיקה, מחשבים ומתמטיקה; ובצבא שימש כ-מ"כ בחיל החינוך. לאחר השירות הצבאי הוא עבד בתור ברמן ונרשם בסוכנות דוגמנים ששיבצה אותו בכמה פרסומות.
בשנת 2005, בגיל 22, זומן למבחן בד של הסדרה "השמיניה" (2005), והתקבל. יוצר הסדרה, גיורא חמיצר, העיד כי היה זה "הליהוק הכי קל בסדרה". אלוני מצידו, הבין רק בעונה השניה-השלישית כי היעוד שלו הוא משחק.
אלוני החליט שכדי להגשים את יעודו במשחק, הוא צריך ללמוד משחק, ונרשם לסטודיו למשחק של ניסן נתיב. במקביל ללימודיו, המשיך להופיע בסדרה "השמיניה" ואף הוסיף תפקיד אורח בסדרה "האלופה". בשנה השניה ללימודיו הופיע בסרט "חורבה" (2008) ובסדרת הטלויזיה "על קצות האצבעות" (2008). בשנה השלישית, כיכב במחזה על פי "המחזה" של דוסטויבסקי; והצטלם לסרט הקולנוע "התגנבות יחידים" (2010).
לאחריו שסיים לימודיו בשנת 2009, הופיע אלוני בהצגה "אינגאלע" שזכתה בפרס הראשון בפסטיבל פרינג' בחיפה, בהצגה "המון רעש על לא כלום" בתיאטרון באר שבע, ובהצגה "בתיאטרון" בפסטיבל תיאטרון קצר בצוותא. הוא גם שיחק בסרט הקולנוע "השוטר" ובסדרה נוספת של חמיצר, "שועלים" (2010).
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם האישיות או מטעמה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
חברים דמיוניים
חברים דמיוניים
איימי ויינהאוס: בק טו בלאק
איימי ויינהאוס: בק טו בלאק
קרב אוויר
קרב אוויר
בורדרלנדס (ש.ל.ר)
בורדרלנדס (ש.ל.ר)