ג'ון טורטורו ביוגרפיה

בעמוד זה מוצגת ביוגרפיה מורחבת אודות ג'ון טורטורו, הכוללת אבני דרך חשובות בחיי האישיות. כמו כן, מופיעים בעמוד זה פרטים מזהים נוספים אודות האישים כגון תאריך לידה, ולשימושכם ניתן גם לעבור לעמוד הפילמוגרפיה כדי לראות את רשימת הסרטים והסדרות המלאה בהן נטלה האישיות חלק.

ביוגרפיה

תאריך לידה:
28.02.1957
הקשר היהודי:
יהודי

ביוגרפיה מלאה

ג'ון טורטורו הוא שחקן אמריקאי יהודי.
את חשיפתו הגדולה קיבל טורטורו בתחילת שנות התשעים בסרטו של ספייק לי "עשה את הדבר הנכון" ובסרטם המדובר של האחים כהן "צומת מילר". מאז ועד היום שיחק טורטורו בסרטים רבים ביניהם: סרטיהם של האחים כהן: "ברטון פינק", "ביג ליבובסקי" ו"אחי איפה אתה", ב"קלוקרס", "נערה מס' 6" ו"יש לו את זה" של הבמאי ספייק לי, "חידון האשליות" של רוברט רדפורד, "ללא פחד" לצדו של גף בריגדס, "פנטזיה לאור ירח" של הבמאי טום דילצ'ו, "מיסטר דידס", "צ'אק ולארי" ו"סדנה לעצבים" לצדו של אדם סנדלר, "חלון סודי" לצדו של ג'וני דפ, ו"שומר המדינה" בבימויו של רוברט דה נירו.
בנוסף טורטורו כתב, ביים ושיחק בסרטים "מק -האיש והחלום" ו"רומנטיקה וסיגריות". בשנת 2005 זכה בפרס האמי על תפקידו בסדרה "מונק".
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם האישיות או מטעמה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
הנוסע השמיני: רומולוס
הנוסע השמיני: רומולוס
בחורים רעים: הכל או כלום
בחורים רעים: הכל או כלום
הכלב והחתולה: המרדף המטורף
הכלב והחתולה: המרדף המטורף
ג'ויקה
ג'ויקה