חדשות אודות
ג'ון טורטורו

John Turturro

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

"באטמן" משך כ-80 אלף צופים בסופ"ש הבכורה בישראל (14.03.22)
"באטמן" (2022) של מאט ריבס ובכיכובו של רוברט פטינסון משך כ-80 אלף צופים בסוף שבוע הבכורה בישראל. בכך, הפכה הבכורה לטובה ביותר עבור סרט בהובלת איש העטלף, משעקפה את בכורת "האביר האפל" של כריסטופר נולן.
"באטמן" (2022) - ביקורת #2: מעניין ומרשים ויזואלית אבל סובל מנפילות מתח (05.03.22)
כדי להצדיק את הבחירה ליצירת סרט ארוך, ריבס מפתח את העלילה של "באטמן" (2022) לאט ומשאיר אותה מעניינת. עם זאת, הסרט סובל מנפילות מתח ואולי היה עדיף אם היה מתקצר ומתהדק. ביקורת סרט מאת גל סדלינסקי.
"באטמן" (2022) - ביקורת #1: חושב שהוא מגניב ומרשים יותר משבאמת (03.03.22)
הכול נורא דרמטי ונמתח ב"באטמן", סרט שחושב שהוא מגניב, מרשים, מלהיב ונהדר, הרבה יותר ממה שהוא, כשבפועל אין מספיק דברים טובים בגרסה הזו. ביקורת סרט מאת יונתן דורון.
צילומי "הבאטמן" ממשיכים אחרי בדיקת הקורונה החיובית של פטינסון (18.09.20)
שבועיים אחרי שהופסקו בעקבות בדיקת הקורונה החיובית של הכוכב רוברט פטינסון, צילומי הסרט "הבאטמן: איש העטלף" (The Batman) של מאט ריבס ממשיכים באולפני 'ליבסדן' של האחים וורנר בבריטניה.
הופסקו צילומי "הבאטמן" בעקבות בדיקת קורונה חיובית לרוברט פטינסון (04.09.20)
"באטמן" - טיזר טריילר: מאט ריבס מביים אסתטיקה אפלה בכיכובו של רוברט פטינסון (23.08.20)
צפו בטיזר טריילר לסרט "באטמן: איש העטלף" (The Batman) של מאט ריבס ובכיכובו של רוברט פטינסון, שיצא לכבוד כנס 'די-סי פאן דום' (DC FanDome), והדבר הכי בולט בו הוא האסתטיקה האפלה במיוחד. הטיזר מתרכז בחידות של 'איש החידה' (פול דנו).
"באטמן": הבמאי מאט ריבס חושף את הבאטמוביל (05.03.20)
הבמאי מאט ריבס ממשיך להלהיב בחשיפות מדודות וחכמות מאחורי הקלעים של "באטמן: איש העטלף" (The Batman) לקראת הסרט בכיכובו של רוברט פטינסון.
"באטמן" של מאט ריבס: צילומי מבחן מציגים את רוברט פטינסון בחליפת העטלף (14.02.20)
צפו בהצצה הראשונה אל מאחורי הקלעים של סרט הקומיקס-פעולה "באטמן: איש העטלף" (The Batman) של מאט ריבס ובכיכובם של רוברט פטינסון, זואי קרביץ, פול דנו, ג'פרי רייט וקולין פארל.
"המשחק של ג'יזס" - טריילר: ג'ון טורטורו מרחיב את הדמות מ"ביג לבובסקי" (07.02.20)
צפו בטריילר המלא של קומדית הפשע "המשחק של ג'יזס" (The Jesus Rolls) עם ג'ון טורטורו בתור השחקן-במאי-תסריטאי שיוצאת כספין-אוף של "ביג לבובסקי" האייקוני מבית האחים כהן.
"גלוריה בל" - ביקורת (18.04.19)
ג'וליאן מור טובה במיוחד ב"גלוריה בל", אך החלקים השונים בחייה של הדמות הראשית אינם מתחברים לתמונה שלמה ומלאה. ביקורת סרט מאת יונתן דורון.
וודי אלן הוא "ג'יגולו מתבגר" (17.03.12)
וודי אלן יגלם ג'יגולו יהודי בסרטו של השחקן-במאי ג'ון טורטורו, בפעם הראשונה כעבור למעלה מעשור שבו לא הופיע בסרט שלא ביים בעצמו.
הדוגמנית הישראלית בר פאלי מרגישה "כאב" ממייקל ביי (29.02.12)
בר פאלי תופיע בסרט הבאדי-בילדרים הפושעים של מייקל ביי, "כאב והישג", לצידם של דוויין ג'ונסון, מארק וולברג, אנתוני מאקי, רוב קורדרי וטוני שלהוב.
ביקורת: רובוטריקים 3 (01.07.11)
"רובוטריקים 3" יותר מאשר מחזיר את סדרת הסרטים למסלולה אחרי ההבטחה הגדולה של "רובוטריקים" הראשון לאקשן מרהיב ומהנה; והאכזבה הגדולה מ"רובוטריקים 2".
ביקורת: מכוניות 2 (24.06.11)
עלילת "מכוניות 2" לא מספיק מעניינת, וכשהסיפור אינו העיקר - ההומור אמור למלא את החסר, אך גם את זה אין - לא כל כך בגלל שמנסים להצחיק ולא מצליחים, אלא שלא-ממש ניסו. יונתן דורון מבקר.
ביקורת: חטיפת הרכבת התחתית 123 (23.07.09)
מותחן שמצליח לתפוס אותך מהרגע הראשון אך לא מצליח לשמור על המתח לכל אורכו, והצילום העצבני מרגיז ממש וכמעט מקלקל את הסרט.
ביקורת #2: רובוטריקים 2: הנקמה (23.06.09)
חשבתם שהשמדתה של ה"אול-ספארק" תביא לסיום המלחמה בין השקרניקים ובין הרובוטריקים? - אז טעיתם! או כך לפחות רוצה מייקל ביי שתחשבו...
ביקורת #1: רובוטריקים 2: הנקמה (23.06.09)
ב"רובוטריקים 2: הנקמה", עוד כן הצלחתי לעקוב פחות או יותר מי נגד מי כבר מהצפיה הראשונה (שזה אומר הרבה), אבל נהנתי ממנו כל כך בגלל שהוא פשוט אחת הקומדיות הטובות שרצות עכשיו בקולנוע.
ביקורת: מה בדיוק קרה? (25.03.09)
סרטו החדש של בארי לוינסון מביא סוף סוף אל תום את העשור הסתמי בבימוי שלו, ולא מעט בשל תסריט ושחקנים ותיקים ומצוינים.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
הנוסע השמיני: רומולוס
הנוסע השמיני: רומולוס
בחורים רעים: הכל או כלום
בחורים רעים: הכל או כלום
הכלב והחתולה: המרדף המטורף
הכלב והחתולה: המרדף המטורף
ג'ויקה
ג'ויקה