ברוך ברנר ביוגרפיה

בעמוד זה מוצגת ביוגרפיה מורחבת אודות ברוך ברנר, הכוללת אבני דרך חשובות בחיי האישיות. כמו כן, מופיעים בעמוד זה פרטים מזהים נוספים אודות האישים, ולשימושכם ניתן גם לעבור לעמוד הפילמוגרפיה כדי לראות את רשימת הסרטים והסדרות המלאה בהן נטלה האישיות חלק.

ביוגרפיה

ברוך ברנר הוא שחקן ומורה למשחק ישראלי, זוכה פרס פיפ"א 2009 של פסטיבל הטלויזיה הצרפתי, ובוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב (1993).
ברנר הופיע בין היתר בסרטים "ברזיל" של ג'רזי גרוטובסקי ו"ברוריה" (2008), לו גם תרם לתסריט עם הבמאי אברהם קושניר. ברנר גם הופיע בסרטו הבא של קושניר, "מבצע חמניה" (2013). על הופעתו בסרט "אחים" (2009) קטף את פרס פיפ"א לשחקן הטוב ביותר 2009 של פסטיבל הטלויזיה הצרפתי.
הוא למד משחק בסטודיו ניסן נתיב (1993), ולימים הפך גם למורה שם למשחק, בימוי ותנועה.
בתיאטרון הופיע בהצגות "השטן במוסקבה" ו"המשתה". ביים את ההצגות "תיקון הלב" ו"מעשה במלך עניו" – שזיכתה אותו בפרס מרגלית לשנת 2004. כמו כן, כתב וביים את המחזה "משיח, משיח - אך שווא", יחד עם במאי המשנה סמי סמיר.
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם האישיות או מטעמה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
בלקספייס
בלקספייס
גלים
גלים
צ'אנסלה: השחור החדש
צ'אנסלה: השחור החדש
שוקן: על גבול הקונצנזוס
שוקן: על גבול הקונצנזוס