ישראל  ·  דרמה  ·  שעה ו-45 דקות
-
מדד המבקרים

אין מספיק ביקורות

5.3
23 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
כל הביקורות » דבר המבקרים:
"יש לו סיפור מסקרן, צוות שחקנים טוב, והוא מבוצע על-ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כמו לדוגמא הצלם בועז יהונתן יעקב והעורך יוסף גרינפלד" מאת מרט פרחומובסקי (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"איש אמנם לא מצפה מקושניר שיהיה ג'ון לה קארה הישראלי, אבל מה שמרצד על הבד קרוב יותר ברוחו ל"ילדי השכונה במחתרת" הפטריוטי לנוער של גלילה רון פדר." מאת שמוליק דובדבני (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר: האיראנים מוציאים את הטילים מהבונקרים ומתחילים בתהליך חימושם בראשי נפץ גרעיניים, תוך שעה וארבעים וחמש דקות יהיו האיראנים במרחק לחיצה על ההדק מאפשרות שיגור הטילים גרעינים את כל מטרה בישראל. אל מול הזמן ההולך ואוזל של שואה ג... תקציר מורחב »
יהורם גאון (לוי, ראש המוסד)
צופית גרנט (שושנה, סגנית ראש המוסד)
ברוך ברנר (פנחס פיירברג)
יוסי מרשק (אפרים)

משחק
יהורם גאון ... לוי, ראש המוסד  
צופית גרנט ... שושנה, סגנית ראש המוסד  
ברוך ברנר ... פנחס פיירברג  
דניאלה קרטס ... גילה  
יוסי מרשק ... אפרים  
ישראל דמידוב ... דוד  
עליזה רוזן ... רות  
יואב היימן ... דניאל  
עמנואל הלפרין ... קלוד  
אריה צ'רנר    
ביקורות מבקרים
שמוליק דובדבני
מבקר נבחר, ynet
"איש אמנם לא מצפה מקושניר שיהיה ג'ון לה קארה הישראלי, אבל מה שמרצד על הבד קרוב יותר ברוחו ל"ילדי השכונה במחתרת" הפטריוטי לנוער של גלילה רון פדר.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
מרט פרחומובסקי
"יש לו סיפור מסקרן, צוות שחקנים טוב, והוא מבוצע על-ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כמו לדוגמא הצלם בועז יהונתן יעקב והעורך יוסף גרינפלד
קרא הכל דף ביקורת ותגובות

סקירה

עלילה

האיראנים מוציאים את הטילים מהבונקרים ומתחילים בתהליך חימושם בראשי נפץ גרעיניים, תוך שעה וארבעים וחמש דקות יהיו האיראנים במרחק לחיצה על ההדק מאפשרות שיגור הטילים גרעינים את כל מטרה בישראל. אל מול הזמן ההולך ואוזל של שואה גרעינית אפשרית, משוחזרת הדרמה של בניית האופציה הגרעינית של ישראל. זהו סיפור על עשייה בלתי אפשרית, המתרחשת בשנות השישים. בתוכה שזורים אינטריגות פוליטיות, מדע ברמות הגבוהות ביותר ודרמות אנושיות, המתרחשות בירושלים ובפריז ופניהם לדימונה. הסיפור העולה מתוך הסרט מתואר על ידי אחד מגיבוריו האוטנטיים, כמעשה המתרחש אך ורק באגדות. | עוד תקצירי עלילה »

ז'אנר:

ארץ מקור:
שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 13.02.2014
הגבלות צפיה:
ישראל: הותר לכל

היבטים טכנים
זמן ריצה:
105 דקות (שעה ו-45 דקות)
צבע:
צבע

חברות מעורבות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: דרמה  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.