נוזהת אל פואד - כרזה

נוזהת אל פואד (2006)

Nuzhat al-Fuad

ישראל  ·  דרמה  ·  שעה ו-44 דקות
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.1
14 מצביעים
גולשי IMDb
5.8
105 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
אודליה היא תסריטאית מוכשרת הנתונה במערכת יחסים תובענית ומורכבת עם אביה, סופר בעל שם. ייסורי הכתיבה מקשים עליה לגשר בין להט היצירה לתהומות הייאוש, ותסכולה מאיים לכלות את זוגיותה המתפתחת. תמרה, השחקנית בטלנובלה שכתבה אודליה...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
אודליה היא תסריטאית מוכשרת הנתונה במערכת יחסים תובענית ומורכבת עם אביה, סופר בעל שם. ייסורי הכתיבה מקשים עליה לגשר בין להט היצירה לתהומות הייאוש, ותסכולה מאיים לכלות את זוגיותה המתפתחת. תמרה, השחקנית בטלנובלה שכתבה אודליה, נמצאת בשיא הצלחתה בטלוויזיה ובתיאטרון כשמתגלה בגופה סרטן הדם. שתיהן נתונות בסחרחורת רגשית, המוליכה אותן כמעט לאובדן שפיות. שתי נשים צעירות המבקשות להטביע חותם בדרכן שלהן, במאבק על גורל ושליטה. מי היא זו שמספרת את התרחשות הדברים, מי יוצרת את ההוויה. לפותות האחת בזרועות השנייה, הן מחוללות בריקוד מפתיע ובלתי נתפש בין גזרת גורל לבחירה חופשית. מעשיות לקוחות מתוך תרבות האוריינט וכישופי אלף לילה ולילה מוסיפים נופך מתעתע לאשליה הנרקחת. סרטו החדש של ג'אד נאמן יוצא לאחר שבע-עשרה שנות שתיקה, ומביא איתו כמנהגו של נאמן, חוויה מאתגרת לצפייה. כשם שהוליך בשעתו קול רדיקלי שקרא כנגד האתוס הלאומי המוכר, כך הוא מביא כעת פרשנות חדשה לשפה הפוסט מודרנית, לתנועה בין בדיון למציאות. נרטיב שנמסר לצופה באמצעות כמה מספרים, מתעתע במוסכמות מקובלות ומפקיד בידיו רשומון חדש ומרתק.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
שמות נוספים:
תענוג הלבבות (שם מוקדם)
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 13.03.2008
זמן ריצה:
104 דקות (שעה ו-44 דקות)
צבע:
צבע


משחק
... עודליה
... עזרא
... יונה
... תמרה
... רועי
... אלה
... ענת
... דינה
... פרופ' אלקלעי

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.