אימפריה - כרזה

אימפריה (2015)

Empire

ארה"ב  ·  דרמה, מוסיקלי  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

7.4
37,494 מצביעים
גולשי IMDb
5.2
108 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(עונה 1)
" "אימפריה" היא בעיקר תזכורת מהממת ועולצת לכמה כח טמון בסבוניה שהולכת עד הסוף, וברוך השם היא לוחצת על הדוושה בלי בושה. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 6) העונה השישית והאחרונה מתחילה חצי שנה מסיום אירועי העונה הקודמת, כשעכשיו לושיוס הוא פושע נמלט שמתחבא מפני ה-FBI, קוקי עזבה את חברות המוזיקה המשפחתיות ועסוקה בקידום החברה שלה, מנחה תוכנית אירוח יומית ומקימה מרכז קהילתי. אנד...
(על הסדרה) לושס ליאון (טרנס האוורד), הוא מלך ההיפ הופ. אמן מוכשר לאין שיעור ומנכל חברת אימפריה בידור, לשעבר בריון רחוב ששלטונו בחברה מעולם לא התערער. אך כל זה עומד להשתנות כשלושס מגלה שהוא חולה במחלה שעתידה להפוך אותו לנכה בתוך שלוש...
(עונה 6) העונה השישית והאחרונה מתחילה חצי שנה מסיום אירועי העונה הקודמת, כשעכשיו לושיוס הוא פושע נמלט שמתחבא מפני ה-FBI, קוקי עזבה את חברות המוזיקה המשפחתיות ועסוקה בקידום החברה שלה, מנחה תוכנית אירוח יומית ומקימה מרכז קהילתי. אנדרה נשוי לטרי ושניהם מצפים להולדת ילדם. הוא יושב בראש "אימפריה" ומנסה בכל כוחו לשמור עליה מפני אויבים מבחוץ שמנסים להיכנס פנימה וחכים מנסה לקבל את התפקיד הראשי בסרט הראשון של "אימפריה" בו יגלם את אביו לושיוס.

(על הסדרה) לושס ליאון (טרנס האוורד), הוא מלך ההיפ הופ. אמן מוכשר לאין שיעור ומנכ"ל חברת "אימפריה בידור", לשעבר בריון רחוב ששלטונו בחברה מעולם לא התערער. אך כל זה עומד להשתנות כשלושס מגלה שהוא חולה במחלה שעתידה להפוך אותו לנכה בתוך שלוש שנים. השעון מתקתק והוא חייב להכתיר את אחד משלושת בניו, שימשיך להנהיג את האימפריה ואת המשפחה.
הבן החביב על לושס הוא הצעיר מביניהם, חכים (בריישר גריי) מוזיקאי מחונן ופלייבוי מפונק שמעדיף את התהילה על עבודה קשה. בנו האמצעי, ג'מאל (ג'וסי סמולט), צעיר רגיש, עילוי מוזיקלי, שדווקא מעדיף להתרחק מאור הזרקורים. ג'אמל הוא גם גיי, דבר שמרתיח את אביו ומביך אותו. אנדרה (טריי ביירס), בכור הבנים, הוא סמנכ"ל בחברה, איש מבריק בתחום האישי, אך חסר את הכריזמה שאביו מאמין שמנהל החברה, צריך.
בעוד לושס שוקל את מי למנות במקומו, משתנות תוכניותיו כשאשתו לשעבר, קוקי (טרג'י פי. הנסון) משתחררת באורח מסתורי מהכלא לאחר כמעט שני עשורים. קוקי, אישה נמהרת, חזקה וחסרת פחד, רואה בעצמה שעיר לעזאזל, לאחר שבנתה את האימפריה יחד עם לושס, ולבסוף נשאה באשמה להעברות הסמים שמימנו את תחילת הקריירה שלו.
כאשר משפחת ליאון פותחת חזית, מתחיל משחק שחמט אמוציונלי שעלול לפרק אותה או עשוי להביא לגאולתה. חיים ואהבות יאבדו במרדף אחר הנהגת המשפחה.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 18.01.2015
צבע:
צבע


הפקה
... חכים ליון הפקה בפועל (בשנים 2015-?)
משחק
... לושס ליון (בשנים 2015-?)
... קוקי ליון (בשנים 2015-?)
... ג'מאל ליון (בשנים 2015-?)
... אנדרה (בשנים 2015-?)
... בקי (בשנים 2015-?)

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.