המפענחת - כרזה

המפענחת (2005)

The Closer

-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

7.6
19,009 מצביעים
גולשי IMDb
5.3
104 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
קירה סדג'וויק, זוכת פרס גלובוס הזהב, שבה לגלם את היפיפה הדרומית העוקצנית.
סנצ ברנדה לי ג'ונסון. נשית וכוחנית, משונה אך עשויה ללא חת. ברנדה אומנה בידי ה-CIA ועבדה בעברה כחוקרת במשטרת אטלנטה. כיום היא ראש המחלקה של חקירות ...
אין תמונה
קירה סדג'וויק (ברנדה ג'ונסון)
אין תמונה
קורי ריינולדס (דיויד גבריאל)
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
קירה סדג'וויק, זוכת פרס גלובוס הזהב, שבה לגלם את היפיפה הדרומית העוקצנית.
סנ"צ ברנדה לי ג'ונסון. נשית וכוחנית, משונה אך עשויה ללא חת. ברנדה אומנה בידי ה-CIA ועבדה בעברה כחוקרת במשטרת אטלנטה. כיום היא ראש המחלקה של חקירות מקרי רצח בעלי אופי רגיש במיוחד במשטרת לוס אנג'לס.
על אף שהיא נמצאת במאבק תמידי בפגמים האישיים שלה, לברנדה כשרון ייחודי לזהות שקרים ולהוציא וידויים מהנחקרים שלה. כאשר היא נכנסת לחדר החקירות, היא עוטה על עצמה דמות שונה לחלוטין, דמות שאיתה הנחקרים שלה יכולים להזדהות. היא משקרת להם בדיוק כשם שהם משקרים לה. וכך זה נמשך עד שברנדה מצליחה לחשוף את האמת.
בעונה השלישית ברנדה תיאלץ להתמודד עם אתגרים חדשים. עד שסוף סוף הצליחה לבסס את עצמה ומצאה את הפינה השקטה שלה, משבר כלכלי במשטרת לוס-אנג'לס מזעזע את עולמה. כעת עליה לנסות לפענח רציחות תחת תקציב נוקשה כדי שאיש מחברי היחידה שלה לא יפוטר, יוצב מחדש או יצא לפנסיה מוקדמת. מאבקה יסכן את מערכת היחסים שלה, יבחן את נאמנותה וישנה את הבריתות שלה בעת פענוח התיקים.

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.