יפה שלי - כרזה

יפה שלי (2015)

Yaffa Sheli

ישראל  ·  ביוגרפיה, תעודה  ·  סרט תעודה
5.0
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

הביקורות ממוצעות או מעורבות

צוטטו 4 ביקורות

4.8
33 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
" סוויסה הצליח למלא בתוכן את הפער בין התדמית הציבורית שלה לבנאדם האישי מהמציאות היומיומית. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
" מה שהוא מספק בסופו של דבר הוא מעין ערך ויקיפדיה מעובה שאינו חסר עניין, אבל גם לא מתעלה מעבר לסקירה היסטורית ומורשת חינוכית. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
בימים של מלחמת תרבות, מעניין להיזכר בתרבות הישראלית מימי ראשית המדינה, וביפה ירקוני, 'זמרת המלחמות', מאושיות הזמר הישראלי לדורותיו וכלת פרס ישראל. חתנה, השחקן מאיר סוויסה, מנציח בסרטו זה את דמותה, וחושף את הצדדים הפחות מו...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
בימים של מלחמת תרבות, מעניין להיזכר בתרבות הישראלית מימי ראשית המדינה, וביפה ירקוני, 'זמרת המלחמות', מאושיות הזמר הישראלי לדורותיו וכלת פרס ישראל. חתנה, השחקן מאיר סוויסה, מנציח בסרטו זה את דמותה, וחושף את הצדדים הפחות מוכרים בביוגרפיה שלה. בד בבד, שופך הסרט אור על חיי התרבות בתל אביב בתקופת המנדט ותורם להבנת השינויים שחלו בהם מאז ועד היום - מהשנים הראשונות של הטלוויזיה והבמה בישראל ועד לימים אלה.

מידע לצופים
שפה מדוברת:
טריויה:
רותי ירקוני, בתה של יפה ירקוני וגרושתו של יוצר הסרט מאיר סוויסה, טענה כי סוויסה הסתיר ממנה את יצירת הסרט שלטענתה ביקשה שלא יווצר; וכי נודע לה עליו מהתקשורת סמוך לשידורו בערוץ 8. | עוד »

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 15.09.2015
צבע:
צבע

משחק
עצמה, קטעי ארכיון

כל המשתתפים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.