קיץ בערד - כרזה

קיץ בערד (2015)

Kaitz BeArad

ישראל  ·  תעודה  ·  סרט תעודה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

?
ממתין ל-1 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?
ציטוטי מבקרים מקצועיים בולטים
כל הביקורות »
"“קיץ בערד" הוא דוגמה לתרדמה האדישה שמשתלטת על ישראל. ערד, בעל כורחה, מסמלת אובדן תקווה. לכן כל כך נכון היה לרדת אליה. לכן “קיץ בערד" כל כך נכון." מאת דורון ברוש (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר עלילה
בסרט מוצג כיצד חיים יחד ותיקי העיר ערד ומייסדיה, עולים מחבר העמים, בדואים, מהגרי עבודה אריתראים ופליטים סודנים, חרדים מקהילת חסידי גור ואחרים. תקציר מורחב »
מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
בסרט נגלה לעיני הצופים איך חיים יחד ותיקי העיר ערד ומייסדיה, עולים מחבר העמים, בדואים, מהגרי עבודה אריתראים ופליטים סודנים, חרדים מקהילת חסידי גור ואחרים.
אופיו של מקום והשינויים שעברו עליו במשך עשרות שנים נחשפים באמצעות שורה מטלטלת של מפגשים עם תושביו.
זלצר מתעדת במשך קיץ אחד את מגוון אוכלוסיית העיר. משוחחת עם תושביה, ומשרטטת מארג אנושי רבגוני, מגוון ישראלי המרכיב את הדמוגרפיה של העיר כיום.
מיקרו קוסמוס של ישראל 2015. תיעוד רגעי המפגש עם אנשי העיר חושף בכל פעם עוד שכבה של מתחים וזרות, חברות ואויבים, גזענות ומאבק בה, חינוך ותרבות ופוליטיקה וטראומות עבר. | עוד תקצירי עלילה »

מידע לחוקרים ולמקצוענים
שמות נוספים:
חופשה בערד (שם נוסף)
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 10.11.2015
צבע:
צבע


בימוי

כל המשתתפים וצוות ההפקה »

ביקורות מבקרים
דורון ברוש
"“קיץ בערד" הוא דוגמה לתרדמה האדישה שמשתלטת על ישראל. ערד, בעל כורחה, מסמלת אובדן תקווה. לכן כל כך נכון היה לרדת אליה. לכן “קיץ בערד" כל כך נכון.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.