ישראל  ·  תעודה  ·  שעה ו-26 דקות  ·  סרט תעודה  ·  מוקרן בקולנוע [שעות וכרטיסים]
6.8
מדד המבקרים

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 8 ביקורות

5.3
39 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
כל הביקורות » דבר המבקרים:
"הסרט מציף שאלות רבות של בחירה, גורל והתמודדות ועושה זאת בדרך חכמה ומרתקת ומתוך רצף סיפורי שלם ומעורר עניין." מאת מרלין וניג (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"כל אלו גרמו לי להיזכר בדרמות שראיתי בשנות התבגרותי, שגרמו לי לחשוב שכגבר גיי לעולם לא אוכל למצוא נחמה בארץ, וכל מגע מיני יתחיל ויסתיים בכי רע." מאת אור סיגולי (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר: גיבור הסרט הוא סער מעוז (מגיבורי הסדרה משפחות של הבמאים), הבכור למשפחה בת 7 אחים מהקיבוץ הדתי-לאומי שדה אליהו. לפני 18 שנה עזב את ישראל לטובת לונדון. בהדרגה, מעצב סער את זהותו החדשה: הוא מתרחק ממשפחתו, מתנתק מהדת, יוצא מה... תקציר מורחב »
תומר הימן (בימוי)
ברק הימן (בימוי)
ביקורות מבקרים
אורי קליין
מבקר נבחר, הארץ
"האחים הימן היו מודעים למורכבותה של ההוויה האנושית שמקיפה את גיבור הסרט, והם חושפים בעדינות וללא שיפוט יתר את גווניה השונים.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
שמוליק דובדבני
מבקר נבחר, ynet
"הסרט הוא מלודרמה כובשת לכל דבר ועניין. לא רק בכל הנוגע להתפתחויות הדרמטיות, אלא גם משום ההתאמה של האנשים-מהחיים לסכמה תסריטאית שכמו גובשה מראש.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
יאיר רוה
מבקר נבחר, סינמסקופ
"סער הוא דימוי מצוין, מטאפורה מדויקת, סימבול, אבל הוא דמות בעייתית. הוא דמות שזקוקה נואשות לתסריטאי, שייכתוב לו רפליקות וסצינות וישים בפיו טיעונים מוחצים
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
בנימין טוביאס
"גדולתו של הסרט היא ביכולת להציג את אותן מלודרמות משפחתיות כה לעוסות שאופייניות לקולנוע הישראלי בצורה רעננה, כנה וגם מאוד מרגשת
קרא הכל דף ביקורת ותגובות

עוד ביקורות »

סקירה

עלילה

גיבור הסרט הוא סער מעוז (מגיבורי הסדרה "משפחות" של הבמאים), הבכור למשפחה בת 7 אחים מהקיבוץ הדתי-לאומי שדה אליהו. לפני 18 שנה עזב את ישראל לטובת לונדון. בהדרגה, מעצב סער את זהותו החדשה: הוא מתרחק ממשפחתו, מתנתק מהדת, יוצא מהארון וחי כהגדרתו "כאן ועכשיו, כאילו אין מחר". לאחר שהוא מבין שהוא נדבק ב-HIV, ההתמודדות הקשה ביותר עבורו היא איך לספר להוריו שהוא נשא. במקביל להתרחקותו מהמשפחה ומישראל, הוא מוצא במקהלת הגברים הגאים של לונדון בית ומקום לברוח אליו, והם הופכים למשפחתו האלטרנטיבית. | עוד תקצירי עלילה »

ז'אנר:

ארץ מקור:
שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 07.04.2016 (כרטיסים)
הגבלות צפיה:
ישראל: הותר לכל

היבטים טכנים
זמן ריצה:
86 דקות (שעה ו-26 דקות)
צבע:
צבע
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: תעודה  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.