אורי קליין הוא מבקר קולנוע ישראלי ותיק ומוערך ביותר.

מטעם האישיות?
באפשרותכם לעדכן אותנו עם תמונות, ביוגרפיה ופילמוגרפיה

ביוגרפיה:
קליין הוא מותיקי מקצוע הביקורת בישראל, ופרסומיו נעשים בעיתון הארץ. במרוצת השנים קנה לעצמו קליין שם דבר בתחום, והוא נמנה בעיני רבים על מספר מצומצם של המבקרים החשובים ביותר במדינה. (כל הביוגרפיה »)
ביקורות מאת אורי קליין
הקיר
"בצפייה שנייה, אף יותר מאשר בצפייה הראשונה, שבה התרשמתי עמוקות מסרטה של איפרגן, הבחנתי עד כמה "הקיר" הוא יצירה מוקפדת, מדויקת ומתוחכמת.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
לאהוב את וינסנט
"יש מידה של שנינות בהפיכת מותו של ואן גוך למוקדו של מותחן בעל מבנה סטנדרטי למדי, ואף אם גם בכוונה זו טמונה מידה של פופולריזציה, יש להעריך את מימושה היעיל.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
ליידי בירד
"[היוצרת] נמנעת ממלודרמטיות, מבליטה את ההיבט היום-יומי של התהליך שליידי בירד עוברת, וכמוה מיליוני נערות נוספות. תחושה זו של אמינות ושל דיוק נותנת לסרט את תוקפו
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
סיפור כיסוי
"הבמאית מממשת את יעדיה הקומיים באופן כה מגושם, עד שנדמה כי היא מנסה להצחיק בכוח, דבר שיוצר תחושה של החמצה המלווה במבוכה.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
לחיות בקטן
"אף שהמסד העלילתי שעליו הסרט מתבסס מעניין, ויש בו כמה סצינות מוצלחות, התחושה המלווה את התוצאה היא שלא השכילו לממש מסד זה בצורה צלולה ומספקת דיה.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות

כל הביקורות »

תגובות הגולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על אורי קליין, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, וספרו מה דעתכם על הניסיון המקצועי של האישיות.

מציג 3 תגובות

בני  מ,
בני מ, (ב-09.02.2018)
מה הוא שמו של מבקר הסרטים של עיתון הבוקר משנת 5.4.1940 אשר כתב על הסרט הקוסם מארץ אוץ ??
שר ריטה
שר ריטה (ב-11.06.2013)
אני קוראת בשקיקה את הכתבות המלומדות שלך על סרטיםבמיוחד מרתק אותי מה שאתה כותב על במאים גדולים ושחקנים גדולים מהחיים מדהים אותי הידע בלתי נדלה שלך בעולם הקולנוע אני מאוד מאוד מודע לך וגם לעיתון "הארץ"ש
אורח
אורח (ב-12.08.2010)
אז את היחיד הטוב לא ראית - הילדים בסדר!

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על אורי קליין

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם האישיות או מטעמה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.