מיליארדים - כרזה

מיליארדים (2016)

Billions

ארה"ב  ·  דרמה  ·  שעה  ·  סדרת טלויזיה
4.8
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

הביקורות ממוצעות או מעורבות

צוטטו 5 ביקורות

8.4
68,314 מצביעים
גולשי IMDb
5.3
49 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
(עונה 5, פרקים 1-7)
" חוויה שמקבילה לאחת המסיבות המפוארות שמוצגות שם כדרך קבע: זה ייראה טוב, יישמע טוב, אפילו יהיה קצת מושך – אבל תוכן של ממש כבר לא תמצאו כאן. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 1)
" "מיליארדים" היא סדרת שטאנץ, אבל אי אפשר שלא להעריך שטאנץ עשוי היטב שגם עובד. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(11.06.16)
(עונה 1)
" מבדרת, מהוקצעת וקולחת מספיק כדי לסחוף אותך פנימה, ושטחית במידה הרצויה כך שלא תוביל להרהורים קיומיים, חרדות ביצועיות וחיבוטי נפש. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 5) בפתיחת העונה החמישית, רגע לאחר שהברית הזמנית בין בובי אקסלרוד וצ''אק רודס התפרקה, שניהם שוב זוממים אחד נגד השני. בובי מצליח להגיע להישג גדול מאוד בעוד צ''אק נאבק בשדים שלו והוא ו-וונדי מנסים להסתגל למציאות חדשה בחייהם המש...
(על הסדרה) דרמה העוסקת ביחסי הכוחות הפוליטיים בעולם ההון ופיננסים של ניו יורק. התובע המחוזי הממולח צ'אק רודס (פול ג'יאמטי) ומלך קרנות הגידור המבריק בובי אקס אקסלרוד (דמיאן לואיס), נתונים במסלול התנגשות חזיתית, כשכל אחד מהם משתמש ביד...
דמיאן לואיס (בובי אקסלרוד)
פול ג'יאמטי (צ'אק רודס)
מיילין אקרמן (לארה אקסלרוד)
מגי סיף (וונדי רודס)
קונדולה רשד (קייט שאקר)
אין תמונה
טובי לאונרד מור (בריאן קונרטי)
אין תמונה
אין תמונה
גלן פלשלר (אורין)
תקצירי פרקים 16 פרקים ב-4 עונות
(עונה 4, פרק 1)
פרק #4.01
ע04פ01
העונה, יתאחדו במפתיע התובע המחוזי לשעבר צ'אק רודס ומלך קרנות הגידור בובי "אקס" אקסלרוד בברית חדשה. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 2, פרק 8)
פרק #2.08
ע02פ08
אקס חוקר מי עומד מאחורי ההתמוטטות בעסקים שלו בסנדיקוט אבל נתקל בהתנגדות קשה. צ'אק מנסה לגלות יותר פרטים על יריב פוליטי. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 5) בפתיחת העונה החמישית, רגע לאחר שהברית הזמנית בין בובי אקסלרוד וצ''אק רודס התפרקה, שניהם שוב זוממים אחד נגד השני. בובי מצליח להגיע להישג גדול מאוד בעוד צ''אק נאבק בשדים שלו והוא ו-וונדי מנסים להסתגל למציאות חדשה בחייהם המשותפים. ב"אקס קפיטל" המתח מתגבר כשטיילור מייסון חוזרים, אבל לטיילור יש בעיות משל עצמה והחלטה חשובה שעליה לקבל. בובי מתמודד עם יריב חדש, מייק פרינס (קורי סטול, "אנטמן", "בית הקלפים") מיליארדר מאינדיאנה אשר מעמיד את אקס קאפ בסכנה.

(על הסדרה) דרמה העוסקת ביחסי הכוחות הפוליטיים בעולם ההון ופיננסים של ניו יורק. התובע המחוזי הממולח צ'אק רודס (פול ג'יאמטי) ומלך קרנות הגידור המבריק בובי "אקס" אקסלרוד (דמיאן לואיס), נתונים במסלול התנגשות חזיתית, כשכל אחד מהם משתמש בידע, בחוכמה, בכוח ובהשפעה הרבים העומדים לרשותו, כדי להערים על יריבו. והסיכונים רבים במקרה הזה, מיליארדים של סיכונים.
רודס מוביל מאבק נגד שחיתות פיננסית באמריקה. הוא התובע החזק ביותר במדינה, שזכה כבר ב-81 תיקים של סחר במידע פנים, והפסיד באפס. כשראיות פליליות נגד ילד הפלא, המיליארדר בובי אקסלרוד מגיעות לידיו, הוא מבין שעליו להמשיך בדרכים משפטיות. בין שני הצצדים במשחק החתול והעכבר של רודס ואקסלרוד, נמצאת אתשו של רודס, וונדי (מגי סיף, "מד מן", "בני האנרכיה") שעובדת כבר שנים רבות אצל אקסלרוד כיועצת ארגונית ומציינת בצדק שהיא לא תיפרד ממשרתה רק כי היא "האשה".
לצידו של אקסלרוד, המיליארדר מוול סטריט, שבנה את ממלכתו במו ידיו, ניצבת אשתו לארה (מאלין אקרמן), חתולת רחוב שלא מפחדת לשלוף ציפורניים. יחד הם חיים אורח חיים ראוותני: אחוזות ענק, מטוס פרטי, מסוק וגם שף פרטי. אך אינם שוכחים את שורשיהם - היא גדלה בעוני והוא קיבל "קריאת כיוון" חדשה לחיים לאחר שהיה הניצול היחיד בחברה שלו במאסון 9/11. אקסלרוד הוא אשף פיננסי ולמרות שכוונותיו טובות, פיתויי החמדנות והכוח הם עצומים והקווים בין טוב לרע בעולם ההשקעות, מטושטשים למדי. אבל הוא שחקן ממולח מספיק בשביל לא לחשוף לעולם את כל הקלפים שלו, בפני אף אחד.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 31.03.2016
זמן ריצה:
60 דקות (שעה)
צבע:
צבע

משחק
... בובי אקסלרוד
... צ'אק רודס
... לארה אקסלרוד
... וונדי רודס
... קייט שאקר
... בריאן קונרטי
... מייק
... דייל
... טרי
... אורין

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.