החולמים מבבילון - כרזה

החולמים מבבילון (2016)

Babylon Dreamers

ישראל  ·  תעודה  ·  שעה ו-30 דקות  ·  סרט תעודה
7.8
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

המבקרים אוהבים את זה

צוטטו 3 ביקורות

5.6
30 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
ציטוטי מבקרים מקצועיים בולטים
כל הביקורות »
"הסרט אמנם תיעודי, ונראה שאין סיבה לפקפק באמינות שלו, אבל הכנות והפתיחות שבה הדמויות מדברות למצלמה או בנוכחותה הן לא פחות ממדהימות לפרקים." מאת אורון שמיר (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
""החולמים מבבילון" הוא סיפורם של האנשים שאותם תפגשו בסרטי דוקו בהוט 8 וביס דוקו. " מאת דורון ברוש (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר עלילה
דוח אינטימי מהפריפריה הגאוגרפית והתרבותית של ישראל. להקה של צעירים מאשדוד, יוצאי ברהמ לשעבר, מנסה לזכות באליפות העולם בברייקדאנס. תוך כדי ההכנות לתחרות, שהיא פסגת חלומותיהם כרקדנים, מצטיירת מציאות חברתית של מצוקה גדולה ונ... תקציר מורחב »
צוות ומשתתפים
מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
דו"ח אינטימי מהפריפריה הגאוגרפית והתרבותית של ישראל. להקה של צעירים מאשדוד, יוצאי ברה"מ לשעבר, מנסה לזכות באליפות העולם בברייקדאנס. תוך כדי ההכנות לתחרות, שהיא פסגת חלומותיהם כרקדנים, מצטיירת מציאות חברתית של מצוקה גדולה וניכור. מיקסר (בן 27) מפרנס משפחה ותוך כך מנסה לתמוך באחיו הקטנים שנאלצים לחיות עם אם אלכוהוליסטית. פוטר (בן 21) הוא חייל המנסה להמשיך לחלום ולרקוד בעודו מטפל לבדו באמו החולה. הם מתייצבים מול המציאות הקשה ומתמודדים איתה - היאוש הוא בין המותרות שגיבורי הסרט הזה אינם יכולים להרשות לעצמם. | עוד תקצירי עלילה »
ביקורות מבקרים
אורון שמיר
"הסרט אמנם תיעודי, ונראה שאין סיבה לפקפק באמינות שלו, אבל הכנות והפתיחות שבה הדמויות מדברות למצלמה או בנוכחותה הן לא פחות ממדהימות לפרקים.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
דורון ברוש
""החולמים מבבילון" הוא סיפורם של האנשים שאותם תפגשו בסרטי דוקו בהוט 8 וביס דוקו.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
איתן ווייץ
"רומן שומונוב (בסיועה של ג'ואל אלקסיס הותיקה והמיומנת) יודע מה לעשות עם החומר שצילם, יודע להישאר קרוב לדמויות, לחדור לתת מודע שלהם
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.